Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Çeliku i Chevrolet Silicone Key > makinë silikoni 5 butona shell kryesore për Chevrolet
makinë silikoni 5 butona shell kryesore për Chevrolet
makinë silikoni 5 butona shell kryesore për Chevrolet
 • makinë silikoni 5 butona shell kryesore për Chevrolet
 • makinë silikoni 5 butona shell kryesore për Chevrolet

makinë silikoni 5 butona shell kryesore për Chevrolet

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: C-01

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Chevrolet Car Key Shell

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Toka e bukur është furnizuesi profesional në mbulesën kryesore të makinës silikoni për 7 vjet, Chevrolet Car Key shell është një nga më të nxehtë të shitur makinën kryesore shell . Është shumë popullor në vendet e Evropës Perëndimore. Chevrolet predha e makinës kryesore me logo të makinës dhe me butona shumë të qarta, duket shumë e ftohtë. Ajo gjithashtu ka 12 ngjyra të tipit për të zgjedhur, materiale ushqimore klasën silikoni është shumë eko-miqësore për të njeriut. Nëse bleni Chevrolet Silicone Key Cover për t'u përdorur, duhet të jeni shumë të pëlqyeshëm.

Çdo rrufe kryesore e silikonit Chevrolet r kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Bërë nga 100% silikoni klasën e ushqimit

2. Predha e çelësit të makinës është e përshtatshme për çelësin tuaj të makinës.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius ~ 230 Celsius.


silicone car key shellcar key case siliconeremote car key shell Çelësi shell Makina për pjesë është e qartë dhe 100% të përshtaten çelësat e makinave Chevrolet


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

shell shell silikoni është materiale të qëndrueshme dhe të butë , materiale silikoni tërheq atë që të mos thyejnë

Chevrolet silicone car key cover

Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për të zgjedhur. Mban çelësin e makinës mbajtës i përsosur.

remote car key case cover

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo shell silikoni Chevrolet kyç në qese opp
2. Shell silikoni 1000pcs Chevrolet makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Çeliku i Chevrolet Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim