Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Çeliku i Chevrolet Silicone Key > Mbulesa e butë e silikonit për makinën Chevrolet
Mbulesa e butë e silikonit për makinën Chevrolet
Mbulesa e butë e silikonit për makinën Chevrolet
Mbulesa e butë e silikonit për makinën Chevrolet
Mbulesa e butë e silikonit për makinën Chevrolet
Mbulesa e butë e silikonit për makinën Chevrolet
 • Mbulesa e butë e silikonit për makinën Chevrolet
 • Mbulesa e butë e silikonit për makinën Chevrolet
 • Mbulesa e butë e silikonit për makinën Chevrolet
 • Mbulesa e butë e silikonit për makinën Chevrolet
 • Mbulesa e butë e silikonit për makinën Chevrolet

Mbulesa e butë e silikonit për makinën Chevrolet

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: cruze

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Ne Shenzhen Beautiful Earth Technology Co.Ltd kryesisht prodhojnë Cover Silicone Car Key për 7 vjet. Chevrolet Silicone Key Cover është një nga shitjet më të mira të butonit tonë me shumicë të butë universale për auto për shkak të prekjes së butë, pa erë, eko-miqësore. Mbulimi në distancë nga Silicone është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë mbrojtje të rëndësishme për makinat.

Çdo Rast Key Silicone Car Key kanë karakteristikat e mëposhtme:

E bërë nga 100% silikoni

Rasti Remote Car Silicone është i përshtatshëm për Chevrolet tuaj çelësin e makinës .

Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone si të doni.

Ne kemi avantazhin e çmimit nëse keni sasi.

Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

Mbulesa kryesore e silikonit për vetura ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.soft silicon car key coverAksesore e makinave - rasti kyç për Chevrolet - nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit. Kur mbani një cilësi të lartë mbulesa kryesore për Chevrolet në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Do të doni 3 butona mbajtësi kryesor i makinës me telekomandë kur e keni atë.soft car key cover


Më shumë detaje rreth Chevrolet rastin e makinave kryesore , me logon e makinësChrevrolet

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Rasti kyç i auto mund të mbajë një test të dhunshëm

6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit 100% të çelësave të makinës slicon është shumë e mirë për t'u grisur
Çelësi silikon rob r pas djegies merr bardhë

Processing

Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Çeliku i Chevrolet Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim