Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Çeliku i Chevrolet Silicone Key > Gome mbrojtës kyç për Chevrolet Cruze
Gome mbrojtës kyç për Chevrolet Cruze
Gome mbrojtës kyç për Chevrolet Cruze
Gome mbrojtës kyç për Chevrolet Cruze
Gome mbrojtës kyç për Chevrolet Cruze
Gome mbrojtës kyç për Chevrolet Cruze
 • Gome mbrojtës kyç për Chevrolet Cruze
 • Gome mbrojtës kyç për Chevrolet Cruze
 • Gome mbrojtës kyç për Chevrolet Cruze
 • Gome mbrojtës kyç për Chevrolet Cruze
 • Gome mbrojtës kyç për Chevrolet Cruze

Gome mbrojtës kyç për Chevrolet Cruze

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Cruze

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Ne e bukur Tokë bashkë, Ltd kemi fabrikën tonë dhe të përqëndrohet në prodhimin Chevrolet silic makinë rast kyç për 7years. Tani çështja kryesore e makinës gomës për Cruze që prodhojmë është e bukur, e qëndrueshme. Chevrolet Cruze mbulesa kryesore e makinës me logon e madhe është një nga shitjet më të mira të Çelikut tonë Chevrolet Silicone Cover për shkak të prekjes së saj të butë, të parëndësishme, eko-miqësore. Mbulesa e personalizuar e makinave me logo janë gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e lartë e saj në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me kapakun tonë kyç të silikonit Chevrolet me telekomandën tonë , mbajtësin kryesor të makinës.

Çdo modë silic shell kyç për makinën kanë ndjekur karakteristikat:

1. Bërë prej 100% silic

2. Çelësi mbuluar shell silikoni përshtatur makinë gome është krejtësisht i përshtatshëm për Ford Focus tuaj Chevrolet çelësin e makinës .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të kyç auto mbulon si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Chevrolet Cruze Rubber Key Protector

Aksesori i makinës - Çelësi i gomës Chevrolet Cruze nuk është dëm dhe miqësor ndaj mjedisit.Kur të mbash një rast kyç për makinën silikoni për Chevrolet në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Do të doni butonat e auto 3 mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.

Key Protector For Chevrolet Cruze

Chevrolet shell silikoni makinë kryesore me artizanale embossed

Chevrolet Rubber Key Protector

Siç mund ta shihni nga fotografitë e mësipërme, ne mund të ofrojmë çdo ngjyrë që dëshironi.

Mbulesa kryesore e makinës së kuqe . mollë e gjelbër makinë rast kyç . kyçja e kuqe e makinës mbulon rastin e purpurt të makinës . rasti i zi i makinës . rastin gri të makinës kryesore . rasti kyç i qiellit blu . rasti kryesor i makinës detare blu . mbulesa e verdhë e makinave


328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Çelësi shell silikoni për makina mund të jetë bear nga testi dhunshme


6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë


Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Çeliku i Chevrolet Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim