Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Çeliku i Chevrolet Silicone Key > Mbërritja e re Çelësi kryesor i makinës për Chevrolet 3buttons
Mbërritja e re Çelësi kryesor i makinës për Chevrolet 3buttons
Mbërritja e re Çelësi kryesor i makinës për Chevrolet 3buttons
Mbërritja e re Çelësi kryesor i makinës për Chevrolet 3buttons
Mbërritja e re Çelësi kryesor i makinës për Chevrolet 3buttons
Mbërritja e re Çelësi kryesor i makinës për Chevrolet 3buttons
 • Mbërritja e re Çelësi kryesor i makinës për Chevrolet 3buttons
 • Mbërritja e re Çelësi kryesor i makinës për Chevrolet 3buttons
 • Mbërritja e re Çelësi kryesor i makinës për Chevrolet 3buttons
 • Mbërritja e re Çelësi kryesor i makinës për Chevrolet 3buttons
 • Mbërritja e re Çelësi kryesor i makinës për Chevrolet 3buttons

Mbërritja e re Çelësi kryesor i makinës për Chevrolet 3buttons

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE121506

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Me makinë profesionale dhe punëtor me përvojë, ne Beautiful Earth Co.Ltd mund të prodhojë embossed mbajtës silic shell mbuluar për çelësin e makinave. Çelësi i ri ynë i makinave për arritjen e makinës është gjithashtu në listën e makinës së gomës këtë industri. Chevrolet Silicone Key Cover është një nga shitjet më të mira të rastit tonë universal për çelësin auto për shkak të prekjes së butë, të paepur, eko-miqësore. Custom zgjuar modës kyç makinë Rasti mbajtës është edhe në kërkesë të madhe që prej cilësisë së tij të lartë në Evropën Perëndimore countries.We kanë besim se ju do të jetë i kënaqur me këtë mbrojtje kyç për Chevrolet.

Çdo modë silic shell kyç për makinën kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i gomës i përshtatur i guaskës së guaskës së silikonit është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të makinës Chevrolet .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


New Arrival Car Key Shell


Mbështetëse për makinën - kyç i gomës për Chevrolet Cruze - nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit. Kur mbash një embossed kuti me çelës silikoni për Chevrolet me logo në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Do të doni butonat e auto 3 mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.Car Key Shell For Chevrolet 3 Buttons

Chevrolet shell silikoni makinë kryesore me artizanale embossed

kuti me çelës silikoni me logo Chevrolet

Chevrolet 3buttons New Arrival Key Shell

Siç mund ta shihni nga fotografitë e mësipërme, ne mund të ofrojmë çdo ngjyrë që dëshironi.

Mbulesa kryesore e makinës së kuqe . mollë e gjelbër makinë rast kyç . kyçja e kuqe e makinës mbulon rastin e purpurt të makinës . rasti i zi i makinës . rastin gri të makinës kryesore . rasti kyç i qiellit blu . rasti kryesor i makinës detare blu . mbulesa e verdhë e makinave


328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Çelësi shell silikoni për makina mund të jetë bear nga testi dhunshme


6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë


Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Çeliku i Chevrolet Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim