Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Çeliku i Chevrolet Silicone Key > Moda e modës aksesorë silic për Chevrolet
Moda e modës aksesorë silic për Chevrolet
Moda e modës aksesorë silic për Chevrolet
Moda e modës aksesorë silic për Chevrolet
Moda e modës aksesorë silic për Chevrolet
Moda e modës aksesorë silic për Chevrolet
 • Moda e modës aksesorë silic për Chevrolet
 • Moda e modës aksesorë silic për Chevrolet
 • Moda e modës aksesorë silic për Chevrolet
 • Moda e modës aksesorë silic për Chevrolet
 • Moda e modës aksesorë silic për Chevrolet

Moda e modës aksesorë silic për Chevrolet

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Cruze

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Ne jemi një prodhues i silikonit i cili kryesisht prodhon rastin e zakonshëm të modës për makina. 7 vite përvojë `të zgjuar ynë auto rasti kryesor i makinave është më i përsosur, dhe të gjithë blerësit janë të kënaqur me predhën tonë të largët për çelësin e makinës . 3 rast kyç për Chevrolet është një nga shitjet më të mira të çelës tonë të çelikut universal për çelësin e makinës për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Custom zgjuar mbuluar kyç makinave modës është edhe në kërkesë të madhe që prej cilësisë së tij të lartë në vendet e Europës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do ta doni këtë Çeliku i Chevrolet Silicone Key .

Çdo shell shell për Chevrolet kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Bërë prej 100% silic

2. Çelësi makinë të mbuluar shell silikoni gome përshtatur është krejtësisht aftë për Chevrolet tuaj makina 3 butona kyçe .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve të kualitetit të lartë të silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Fashion Car Accessory Silicon Case


Chevrolet 3 butona Çelësi kryesor i makinës nuk është dëm dhe ekologjikisht miqësor. Kur mbani një mbulesë gome për Chevrolet në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Do të doni butonat e auto 3 pluhur - kyç makinë të mbuluar provë silikoni kur ta keni atë.


Chevrolet Fashion Silicon Case

Chevrolet shell silikoni makinë kryesore me artizanale debossed

Car Accessory Silicon Case For Chevrolet


328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Çelësi shell silikoni për makina mund të jetë bear nga testi dhunshme


6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë


Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Çeliku i Chevrolet Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim