Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Çeliku i Chevrolet Silicone Key > Çantë kyçe silikoni Chevrlet 5 butona me logo
Çantë kyçe silikoni Chevrlet 5 butona me logo
Çantë kyçe silikoni Chevrlet 5 butona me logo
Çantë kyçe silikoni Chevrlet 5 butona me logo
Çantë kyçe silikoni Chevrlet 5 butona me logo
Çantë kyçe silikoni Chevrlet 5 butona me logo
 • Çantë kyçe silikoni Chevrlet 5 butona me logo
 • Çantë kyçe silikoni Chevrlet 5 butona me logo
 • Çantë kyçe silikoni Chevrlet 5 butona me logo
 • Çantë kyçe silikoni Chevrlet 5 butona me logo
 • Çantë kyçe silikoni Chevrlet 5 butona me logo

Çantë kyçe silikoni Chevrlet 5 butona me logo

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Chevrolet 5

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Ne Shenzhen Beautiful Technology Co.Ltd është një silikoni makinë kyç rasti prodhim që të hyjë në kopertinën kryesore të makinave silikoni makinë accessory këtë industri për 7 vjet. Eksperienca 7 vjeçare për prodhimin e makinerive silikoni të mbuluar me tela të largët shtyjnë mbulesën tonë të silikonit për çelësin e makinës me logon e makinës për listën e levës. Ndërrimi Shell Auto Keycover është produkti ynë kryesor. Çeliku i Chevrolet Silicone Key është një nga shitjet më të mira të kapakut të Modës Auto Remote Control të Modës për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Çështja kryesore e makinave të gomës është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë Mbuluar kyç i silikonit Chevrolet .

Secili kapak i makinës silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Rasti kyç i makinës silikoni është i përshtatshëm për makinën Chevrolet 5 butona kryesore .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të predhave të makinave të modës si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikoni kryesore për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


With Chevrolet Logo Key Case

Çeliku Chevrolet silikoni kyç nuk është dëm dhe ekologjikisht miqësor. Kur mbash një Chevrolet 5 Buttons key Cover makinë në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Do të doni 5 butona mbajtësja me tela me telekomandë me logo kur e keni atë.Chevrolet Fashion Silicon Case

Chevrolet shell silikoni makinë kryesore me artizanale debossed . Chevrolet silic makinë predhë shell me logo

Car Accessory Silicon Case For Chevrolet

Siç mund ta shihni nga fotografitë e mësipërme, ne mund të ofrojmë çdo ngjyrë që dëshironi.

Mbulesa kryesore e makinës së kuqe . mollë e gjelbër makinë rast kyç. kyçja e kuqe e makinës mbulon rastin e purpurt të makinës. rasti i zi i makinës. rastin gri të makinës kryesore. rasti kyç i qiellit blu. rasti kryesor i makinës detare blu. mbulesa e verdhë e makinave

328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Çelësi shell silikoni për makina mund të jetë bear nga testi dhunshme


6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë

Processing

Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.

Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Çeliku i Chevrolet Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim