Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Çeliku i Chevrolet Silicone Key > Mbulesa magnetike e silikonit për Chevrolet cruze
Mbulesa magnetike e silikonit për Chevrolet cruze
Mbulesa magnetike e silikonit për Chevrolet cruze
Mbulesa magnetike e silikonit për Chevrolet cruze
Mbulesa magnetike e silikonit për Chevrolet cruze
Mbulesa magnetike e silikonit për Chevrolet cruze
 • Mbulesa magnetike e silikonit për Chevrolet cruze
 • Mbulesa magnetike e silikonit për Chevrolet cruze
 • Mbulesa magnetike e silikonit për Chevrolet cruze
 • Mbulesa magnetike e silikonit për Chevrolet cruze
 • Mbulesa magnetike e silikonit për Chevrolet cruze

Mbulesa magnetike e silikonit për Chevrolet cruze

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Chevrolet Cruze

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Beautiful Earth Co.Ltd e cila ka fabrikën e tij, gjithashtu me punëtorë me kualifikim të lartë dhe shumë vite përvojë përqendrohet në prodhimin e Chevrolet S i licone Key Mbulesa . Tani ne kemi mënyrë të avancuar, efikase dhe të rreptë të menaxhimit, objekte të shkëlqyera të prodhimit dhe forcë teknike të klasit të parë, të cilat na mundësojnë të prodhojmë cilësi të lartë Silicone Car Key Cover . Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me mbulimin me çelës silikoni me çelës për Chevrolet Cruze për shkak të prekjes së saj, pa aromë, eko-miqësore.

Çdo Rast Key Silicone Car Key kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Mbulimi i makinës në distancë nga Silicone është krejtësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës .

4. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 240 Celsius.

6. Rasti Silicone Remote Car ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Key Cover For Chevrolet Cruze


Mbulimi kryesor për Chevrolet nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore me mjedisin. Kur mbani një mbrojtës të Silicon Key Për Chevrolet Cruze në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni Chevrolet silikon kyç çështje kur ta keni atë.


Magnetic Key Cover For Chevrolet

Më shumë detaje rreth anës së përparme dhe të pasme Chevrolet kapak kyç i silikonit

Cruze Magnetic Key Cover

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Çeliku i Chevrolet Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim