Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Çeliku i Chevrolet Silicone Key > Moda silikon shell kryesore për makinë Cruze
Moda silikon shell kryesore për makinë Cruze
Moda silikon shell kryesore për makinë Cruze
Moda silikon shell kryesore për makinë Cruze
Moda silikon shell kryesore për makinë Cruze
Moda silikon shell kryesore për makinë Cruze
 • Moda silikon shell kryesore për makinë Cruze
 • Moda silikon shell kryesore për makinë Cruze
 • Moda silikon shell kryesore për makinë Cruze
 • Moda silikon shell kryesore për makinë Cruze
 • Moda silikon shell kryesore për makinë Cruze

Moda silikon shell kryesore për makinë Cruze

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Cruze

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Beautiful earth Co.Ltd kryesisht prodhojnë Silicone Car Key Cover për shtatë years.So shumë vite përvojë na bën të prodhojnë. Silicone Car Key tonë me cilësi të lartë të butë prekëse dhe arrijnë në listën e levës në të njëjtën industri. Ne kemi një reputacion të mirë në mesin e klientëve tanë për Silicone Car Key Case për shkak të shërbimeve tona të përsosur, produkte cilësore dhe çmime shumë konkurruese.Ne jemi një shitës i besueshëm i Chevrolet Silicone Key Cover .

Secili Mbajtës i Çelësit të Makinave Silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silic 100%

2. Mbulimi i makinës në distancë nga Silicone është krejtësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës silikoni Cruze .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone e mbulon auto mbulon si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Rasti Silicone Remote Car ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Car accessory- Silicone magnetic car key cover for Cruze -is no harm and environmentally friendly.When you hold a Cruze silicone key cover in your hand,it feels soft ,smooth and light.You will love auto embossed car key holder when you have it.


Mbulesa kryesore e makinës silikoni për Cruze nuk është dëm dhe miqësor ndaj mjedisit. Kur mbani një mbulesë çelësash me silikoni Cruze në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të duan auto embossed mbajtësi kyç makinë kur ju keni atë.


Key Case With Cruze Logo

Më shumë detaje rreth anës së përparme dhe të pasme Chevrolet kapak kyç i silikonit

Promotional Silicone Key Case With Logo


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Fabrika jonë në Shenzhen për Cover Silicone Car Key dhe Silicone Wheel Cover Cover për 8 vjet. Nga materail origjinale të paketimeve mallrave, të gjitha të prodhuara nga fabrika tonë. Pra, cilësia ju nuk u bëni merak, dhe kohën e prodhimit të prodhimit gjithashtu shumë shpejt. të gjithë punëtorët tanë janë profesionistë për të mbajtur produktet e mallrave për të gjithë konsumatorët.

U

Detajet e paketimit

1. 1. secili qese silikoni për makina në qese opp
2. 1000pcs silikoni qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

fabrika jonë në pronësi ISO9001, BSCI. kështu që ju pëlqen mallrat tona?

silicone car key cover


Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Çeliku i Chevrolet Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim