Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Çeliku i Chevrolet Silicone Key > Gome çelësat kryesore të shitjes së butë Chevrolet 2 butona
Gome çelësat kryesore të shitjes së butë Chevrolet 2 butona
Gome çelësat kryesore të shitjes së butë Chevrolet 2 butona
Gome çelësat kryesore të shitjes së butë Chevrolet 2 butona
Gome çelësat kryesore të shitjes së butë Chevrolet 2 butona
Gome çelësat kryesore të shitjes së butë Chevrolet 2 butona
 • Gome çelësat kryesore të shitjes së butë Chevrolet 2 butona
 • Gome çelësat kryesore të shitjes së butë Chevrolet 2 butona
 • Gome çelësat kryesore të shitjes së butë Chevrolet 2 butona
 • Gome çelësat kryesore të shitjes së butë Chevrolet 2 butona
 • Gome çelësat kryesore të shitjes së butë Chevrolet 2 butona

Gome çelësat kryesore të shitjes së butë Chevrolet 2 butona

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE1803

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Teknologjia e bukur e Tokës Co.Ltd ka qenë në biznesin kryesor të mbuluar të silikonit për shtatë vjet. Dhe ne kemi qenë të specializuar në prodhimin e Chevrolet Silicone Key Cover , kështu që ne jemi të bindur që garantojnë cilësinë e 3 butonave të mbuluar me silikon . Për këtë arsye, Chevrolet 3 butonat tona të çelikut të silikonit janë një nga shitjet më të mëdha në dyqan online. Prandaj, ne jemi zgjidhja e duhur.


Çdo shell silikon i modës për makinën ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i gomës i përshtatur i guaskës së guaskës së silikonit është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të makinës Chevrolet .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.Rubber Key Shells Hot Sale Chevrolet


Aksesore makine - Walmart Chevrolet mbulesa kryesore e makinave silikoni per shitje -A nuk ka asnjë dëm dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbash një makinë çeliku silikoni për Chevrolet në dorën tënde, ndihet e butë, e butë dhe e lehtë.Ju do ta doni çelësin Chevrolet 3 butona kur të keni atë.


Chevrolet 2 Buttons Hot Sals Shells

Më shumë detaje rreth anës së përparme dhe të pasme CHEVROLET kapak kyç i silikonit

Chevrolet Rubber 2 Buttons Key Shells

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Çeliku i Chevrolet Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim