Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Çeliku i Chevrolet Silicone Key > Çelësi i makinës silikoni Chevrolet mbulon 4 butona
Çelësi i makinës silikoni Chevrolet mbulon 4 butona
Çelësi i makinës silikoni Chevrolet mbulon 4 butona
Çelësi i makinës silikoni Chevrolet mbulon 4 butona
Çelësi i makinës silikoni Chevrolet mbulon 4 butona
Çelësi i makinës silikoni Chevrolet mbulon 4 butona
 • Çelësi i makinës silikoni Chevrolet mbulon 4 butona
 • Çelësi i makinës silikoni Chevrolet mbulon 4 butona
 • Çelësi i makinës silikoni Chevrolet mbulon 4 butona
 • Çelësi i makinës silikoni Chevrolet mbulon 4 butona
 • Çelësi i makinës silikoni Chevrolet mbulon 4 butona

Çelësi i makinës silikoni Chevrolet mbulon 4 butona

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE122501

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne Beautiful Earth bashkë, Ltd, kemi fabrikën tonë dhe prodhojnë Chevrolet Silicone Key Cover për 7 vite. Tani, Mbulimi i Çelësit të Makinave Silikoni që prodhojmë janë magnetike, të qëndrueshme. Chevrolet mbuluar silikoni kryesore është një nga shitjet më të mira të Rastit tonë Çelës të Makinës Silikoni për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Çelësat Chevrolet kryesore janë gjithashtu në kërkesa të mëdha që nga cilësia e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me Mbajtësin e Çelës tonë të Makinave Silikoni

Çdo Mbulesë e Makinerisë së Hapur nga Silicone kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Makina e përshtatur gome kapaku kryesor i silikonit shell është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të makinës silikoni Chevrolet .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të kyç auto mbulon si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

1. Gama e Temperaturës: -40 deri në 440 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Chevrolet Silicon Key Cover 4 Buttons


Silicone makinë magnetike kyç të mbuluar për Chevrolet ka asnjë të keqe dhe mjedisin friendly.When ju mbani një Chevrolet kyç silikoni mbuluar në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan auto embossed mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.


Silicon Chevrolet Key Cover 4 Buttons

Ju do të doni butonat e auto 4 pluhur - prova kyç makinë të mbuluar xhel silikoni kur ta keni atë.

4 Buttons Silicon Key Cover Chevrolet


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit


UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Çeliku i Chevrolet Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim