Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Çeliku i Chevrolet Silicone Key > Mbulesa mbrojtëse kryesore e makinës silikoni për Chevrolet Cruze
Mbulesa mbrojtëse kryesore e makinës silikoni për Chevrolet Cruze
Mbulesa mbrojtëse kryesore e makinës silikoni për Chevrolet Cruze
Mbulesa mbrojtëse kryesore e makinës silikoni për Chevrolet Cruze
Mbulesa mbrojtëse kryesore e makinës silikoni për Chevrolet Cruze
Mbulesa mbrojtëse kryesore e makinës silikoni për Chevrolet Cruze
 • Mbulesa mbrojtëse kryesore e makinës silikoni për Chevrolet Cruze
 • Mbulesa mbrojtëse kryesore e makinës silikoni për Chevrolet Cruze
 • Mbulesa mbrojtëse kryesore e makinës silikoni për Chevrolet Cruze
 • Mbulesa mbrojtëse kryesore e makinës silikoni për Chevrolet Cruze
 • Mbulesa mbrojtëse kryesore e makinës silikoni për Chevrolet Cruze

Mbulesa mbrojtëse kryesore e makinës silikoni për Chevrolet Cruze

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE2504

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Chevrolet Silicone Key Cover është një markë e njohur në mbarë botën. Shumë klientë si Silicone kyçin mbrojtës kryesor për Chevrolet shumë. Të tilla si qarqet e Amerikës së Jugut, mbulesa kryesore e Silicone për Chevrolet Cruze është një kërkesë e madhe. Gjithashtu me cilësinë tonë tip, ne kemi klient gjithnjë e më shumë për bashkëpunim me fabrikën tonë. Çelësi mbrojtës i makinës për Chevrolet duhet të jetë 100% silikoni, kështu që ju mirëpresim për t'i blerë ato.

Secili kapak i makinës silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Çeliku i Chevrolet silikoni është krejtësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës Chevrolet .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.

Silicone key cover for Chevrolet Cruze


Mbulesa kryesore e gomës për Chevrolet Cruze nuk është dëm dhe miqësor ndaj mjedisit.Kur të mbash një kuti me çelës silikoni për Chevrolet me logo në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni mbajtësin e çelësave të makinës silikoni kur ta keni atë.

Car key protective cover for Chevrolet

Chevrolet shell silikoni makinë kryesore me artizanale embossed . rasti me çelës silikoni me logo Chevrolet

Siç mund ta shihni nga fotografitë e mësipërme, ne mund të ofrojmë çdo ngjyrë që dëshironi.

Silicone key protective cover for Chevrolet


328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Çelësi shell silikoni për makina mund të jetë bear nga testi dhunshme


6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë

Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.45

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Çeliku i Chevrolet Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim