Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Citroen Silicone Cover Key
Shërbimi Online
Qingren Luo

Ms. Qingren Luo

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Citroen Silicone Cover Key

Kategoritë e produkteve të Citroen Silicone Cover Key , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Citroen Silicone Cover Key , furnizuesit Citroen Silicone Key Fob Cover / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Rasti kyç i Citroen Silicone R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Citroen Silicone Cover Key furnizuesit

Profesionale në çelësat e makinave silikoni mbulon për 7 vjet, përpiqemi të bëjmë cilësinë më të mirë dhe ndjekim markat e reja dhe llojet e mbulimit të makinave për të përmbushur kërkesat e klientëve.

Çelësi i makinës Citroen Silicone pas instalimit, i jep një personi një lloj iluzioni, si çelësat e makinës origjinale, të forta në përputhje të plotë me çelësat origjinale të makinave, të dizajnuara me kujdes pamjen më të bukur, më të butë, të thjeshtë dhe bujarë, veçanërisht për hartimin e makinë.

Për më tepër, kapakët me çelës silikoni kanë mbrojtje të veçantë. Ata mund të rezistojnë në mënyrë efektive ndaj ndikimit të lehtë, të parandalojnë dëmtimet, të mos lejojnë gabime të vogla

shkaktojnë telashe të panevojshme.

 

Karakteristikat e veturës së Citroen Silicone janë shumë të mira. Aq më shumë se 100% e eko-miqësore silikoni se çdo produkt i ngjashëm është i qëndrueshëm. Larja e sigurisë mund të zgjedhë çdo ngjyrë. Butoni është dizajn 3D, çdo buton ka një prekje të qartë. Dhe secili prej tyre i përshtatet përsosmërisht çelësit të makinës. Ata mbajnë kyçin kryesor për të sjellë të përshtatshme dhe dizajnin origjinal të çelësit

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim