Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Citroen Silicone Cover Key > Dizajn OEM mbrojtës i papërshkueshëm nga pluhuri silikoni i zgjuar i makinës
Dizajn OEM mbrojtës i papërshkueshëm nga pluhuri silikoni i zgjuar i makinës
Dizajn OEM mbrojtës i papërshkueshëm nga pluhuri silikoni i zgjuar i makinës
Dizajn OEM mbrojtës i papërshkueshëm nga pluhuri silikoni i zgjuar i makinës
Dizajn OEM mbrojtës i papërshkueshëm nga pluhuri silikoni i zgjuar i makinës
Dizajn OEM mbrojtës i papërshkueshëm nga pluhuri silikoni i zgjuar i makinës
 • Dizajn OEM mbrojtës i papërshkueshëm nga pluhuri silikoni i zgjuar i makinës
 • Dizajn OEM mbrojtës i papërshkueshëm nga pluhuri silikoni i zgjuar i makinës
 • Dizajn OEM mbrojtës i papërshkueshëm nga pluhuri silikoni i zgjuar i makinës
 • Dizajn OEM mbrojtës i papërshkueshëm nga pluhuri silikoni i zgjuar i makinës
 • Dizajn OEM mbrojtës i papërshkueshëm nga pluhuri silikoni i zgjuar i makinës

Dizajn OEM mbrojtës i papërshkueshëm nga pluhuri silikoni i zgjuar i makinës

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: 121305

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Fabrika jonë janë shumë profesionale në dizajnin OEM pluhur prova silikoni smart makinë kryesore të mbuluar. Çelësi i Citroen Silicone Key është llojet tona të shitjes së nxehtë. Ne kemi me logo Dustproof silikoni smart smart makinë mbuluar gjithashtu kanë pa logo. Ne kemi departamentin tonë të modelit, kështu që copëkuptimi kryesor i makinës silikoni të dizajnit OEM është i mirëseardhur.Secili rast i shtypur i silikonit të makinave ka karakteristikat e mëposhtme:

1.Made prej 100% silic

2.The cilësi të lartë rasti kyç i silikonit është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të makinës Citroen .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimit nëse keni sasi.

5.Temperature varg: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbulesa kryesore e silikonit për vetura ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Dustproof silicone smart car key cover

Mbuluar me aksesor makine me makine embossed -A nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur ju mbani një cilësi të lartë Kyçja kryesore për Citroën në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Do të doni 3 butona makina me telekomandë të mbuluar kur e keni atë.

OEM design silicone car key cover

Artizanale e stampuar për shiritin e makinës Citroen me logon e makinës

OEM design car key cover

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Rasti kyç i auto mund të mbajë një test të dhunshëm

6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit 100% të çelësave të makinës slicon është shumë e mirë për t'u grisur
Çelësi silikon rob r pas djegies merr bardhë


Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Citroen Silicone Cover Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim