Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Citroen Silicone Cover Key > Çështja kryesore e silikonit fob për citroen c4
Çështja kryesore e silikonit fob për citroen c4
Çështja kryesore e silikonit fob për citroen c4
Çështja kryesore e silikonit fob për citroen c4
Çështja kryesore e silikonit fob për citroen c4
 • Çështja kryesore e silikonit fob për citroen c4
 • Çështja kryesore e silikonit fob për citroen c4
 • Çështja kryesore e silikonit fob për citroen c4
 • Çështja kryesore e silikonit fob për citroen c4

Çështja kryesore e silikonit fob për citroen c4

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: citroen0602

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Ne jemi një prodhues Silicone Car Cover Key që kryesisht prodhon Citroen Silicone Key Cover . Ne tashmë kemi mbi 400 modele për Silicone Car Key Case duke përfshirë Citroen Silicone Key Cover . Çdo model që mund të ofrojmë për ju, Silicone Remote Car Cover është 100% jo toksik dhe 100% silikoni. Pra, kur i blini ato për të shitur ose përdorur, nuk keni nevojë të shqetësoni cilësinë. citroen c4 zëvendësim kryesor i rastit fob mund të sigurojë shëndet të mirë për përdorimin në jetën tuaj të përditshme.

citroen c4 key fob case replacement

Çdo Rast i Rrugës së Makinerisë Silicone ka ndjekur karakteristikat:

1.Made prej 100% silikoni

2.The cilësi të lartë rasti kyç i silikonit është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të makinës Citroen .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimit nëse keni sasi.

5.Temperature varg: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbulesa kryesore e silikonit për vetura ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

citroen c crosser key case

Mbajtësi i çelësave të makinës silikoni nuk është dëm dhe është miqësor ndaj mjedisit. 100% i përshtatshëm për çelësin origjinal të makinës.

citroen c4 key fob case

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë

citroen c4 key fob case

silicone car key cover

Rasti kyç i auto mund të mbajë një test të dhunshëm

silicone car key case

Cilësia e mbulimit 100% të çelësave të makinës slicon është shumë e mirë për t'u grisur
Çelësi silikon rob r pas djegies merr bardhë

Processing

Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.

45

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Citroen Silicone Cover Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim