Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Citroen Silicone Cover Key > 2018 Aksesorët e Makinave të Mbuluar Citroen Accent
2018 Aksesorët e Makinave të Mbuluar Citroen Accent
2018 Aksesorët e Makinave të Mbuluar Citroen Accent
2018 Aksesorët e Makinave të Mbuluar Citroen Accent
2018 Aksesorët e Makinave të Mbuluar Citroen Accent
2018 Aksesorët e Makinave të Mbuluar Citroen Accent
 • 2018 Aksesorët e Makinave të Mbuluar Citroen Accent
 • 2018 Aksesorët e Makinave të Mbuluar Citroen Accent
 • 2018 Aksesorët e Makinave të Mbuluar Citroen Accent
 • 2018 Aksesorët e Makinave të Mbuluar Citroen Accent
 • 2018 Aksesorët e Makinave të Mbuluar Citroen Accent

2018 Aksesorët e Makinave të Mbuluar Citroen Accent

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-062

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është një kompani e cila e specializuar në dekorimin dhe dhurata promocionale dhe kanë eksperiencë shumëvjeçare të përqendruar në prodhimin e Mbulesës së Çelësit të Makinës Silikoni . Tani kemi një mënyrë të avancuar, efikase dhe të rreptë të menaxhimit, objekte të shkëlqyera prodhimi dhe forcë teknike të klasit të parë, të cilat na mundësojnë të prodhojmë me cilësi të lartë Silicone Car Key Case . Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me Citroen Silicone Car Key Case si modelet e mëposhtme, Citroen Silicone Key Case me 3 butona, dhe pa logon e makinave.

Car Accessories Cover Citroen

Secili Mbajtës i Çelësit të Makinave Silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

Silikoni Remote Car Cover është i përkryer i përshtatet ju `ri çelësin tuaj makinë. dhe Citroen Ecosport Car Key Cover është i përshtatshëm për të ndjekur makinën kryesore, shpresoj që të zgjidhni modelet e duhura. Ne kemi avantazhin e çmimeve të Silicone Key Cover nëse keni sasi.

Car Accessories Case Citroen

Mbulimi kryesor i makinës për Citroën nuk është dëm dhe ekologjikisht miqësor. Kur mbani një mbrojtës të silikonit për Citroën në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doja Citroen Silicone Key Case kur ta keni atë.

Car Accessories shell Citroen

Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të Custom Silicone Key Cover si të doni Citroen Mbulesa kryesore e silikoni .

silicone car key cover


Rasti Silicone Remote Car ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Mbulimi i Çelësit të Makinave Silikoni prodhohet nga modeli i prodhimit në paketimin e shippment, të gjithë procesin që bëjmë duke punuar nga vetja.

silicone car key coverDetajet e paketimit

1. 1. secili qese silikoni Citroen Car Key në qese opp
2. 1000pcs Silicone Citroen Car qese kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

ford silicone key cover

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Citroen Silicone Cover Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim