Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Proton Silicone Cover Key > Çelësat e makinës silikoni mbulojnë protonin në Malajzi
Çelësat e makinës silikoni mbulojnë protonin në Malajzi
Çelësat e makinës silikoni mbulojnë protonin në Malajzi
Çelësat e makinës silikoni mbulojnë protonin në Malajzi
Çelësat e makinës silikoni mbulojnë protonin në Malajzi
 • Çelësat e makinës silikoni mbulojnë protonin në Malajzi
 • Çelësat e makinës silikoni mbulojnë protonin në Malajzi
 • Çelësat e makinës silikoni mbulojnë protonin në Malajzi
 • Çelësat e makinës silikoni mbulojnë protonin në Malajzi

Çelësat e makinës silikoni mbulojnë protonin në Malajzi

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: proton1103

Type: Car Pedal Pad

Bumper Position: Rear Bumper

Material: Carbon Fiber

Applicable Model: Ford Car Key Bag: Color: Panntone Colors

Usage: Protect Car Key: Sample: Free

Logo:Customer's Requirements: Material:100% Silicone, Feature:100% Eco-friendly

Package:1pc/opp: Packing:Carton Carton Size:52*25*37

Whatsapp:+8615927352117: Skype:13827429542

Delivery:4-7 Days After Receiving Your Payment: Cetificate:FDA ,SGS

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,FedEx

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD,SGS

Kodi HS: 3926909090

port: Shenzhen,Hongkong,Guangzhou

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Earth Technology Co, Ltd, është një prodhues profesional me përvojë më shumë se tetë-vjeçare të prodhimit të Proton Silicone Key Cover . Ne kryesisht prodhojnë Silicone Cover Drejtues Wheel , Silicone Remote Car Case dhe pajisje të tjera të makinave silikoni . Të dy OEM dhe ODM janë të mirëpritur shumë! Çelësat e makinave të mbuluara për proton kanë një treg të mirë në Malajzi . Ne kemi besim se ju do ta doni këtë copë kyçe të makinës për Proton . Gjithsesi, mirëpritur në kërkesën tuaj!

silicone car keys cover for proton

Secili Rasti Çelësi i Makinës Silikoni ka karakteristikat e mëposhtme:
1. E bërë nga 100% silikoni.

2.OEM logo është gjithashtu në dispozicion nëse keni nevojë.

3. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

4. logo mbrapa me makinë

car keys cover for proton

6. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve të silikonit nëse keni sasi.

7. Shembull i makinës silikoni është krejtësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj

keys cover for proton

Mbulimi i Çelësit të Makinës Silikoni s nuk ka asnjë dëm dhe miqësor ndaj mjedisit. Kur mbani një rast kyç të makinës silikoni në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni mbajtësin e çelësave të makinës silikoni kur ta keni atë. Çdo ngjyrë Panton ne mund të prodhojë për ju. proton silicone key cover


Toyota Silicone Key Cover

E gjithë cilësia e Mbulesës së Mbeturinave të Veturës në Silikoni është e garantuar totalisht, ajo që ne mund t'ju ofrojmë është cilësia më e mirë, prandaj mos u shqetësoni për cilësinë!

TATA Silicone Key Cover

Shërbimi ynë:

1.One-stop shërbim:

Ne premtojmë që secilit klient të ofrojmë shërbimin one-stop nga prodhimi në dërgesë për të siguruar që porosia të dorëzojë në kohë.
2.Innovation:
Ekipi profesional dhe me përvojë R & D. Dizajn dhe zhvillimin e produkteve të reja për të përmbushur kërkesat e tregut dhe kërkesat e klientit tonë s.
3.Productivity:
Një numër i madh i makinave të klasit botëror mund ta mbështesin fuqishëm pjesën tuaj më të madhe.
Shërbimi 4.24 orë:
Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni në çdo kohë për çdo pyetje.
5.OEM / ODM:
OEM / ODM është i mirëpritur ngrohtësisht!

silicone car key case

Avantazhi ynë:

1) Që nga viti 2006, përvoja vjetore e Prodhimit. Ne jemi profesionistë në produkt silikoni.

2) Furnizuesi i Certifikuar i Alibaba.com.

3) prodhuesi i audituar i Disney, menaxhim i lartë standard për kontrollin e cilësisë, ju mund të merrni cilësi të besueshme Silicone Car Key Case me kosto më të ulët.

4) OEM, ODM në dispozicion, harton Konsumatorët janë të mirëpritur ngrohtësisht.

5) Termat e sigurta të pagesës: T / T, Western Union, Paypal, Ruajtje janë në dispozicion.

6) Dorëzim Prompt & Kosto më të ulët të anijeve: Ne mund të merrni zbritje të ulëta nga DHL, FedEx, UPS, TNT, EMS, etj.

7) Ka reputacion të mirë si në shtëpi dhe jashtë vendit. Furnizuesi afatgjatë për referencën e Konsumatorëve.
8) Shërbimi i shkëlqyeshëm, nxitojnë normalisht proedures.


Detajet e paketimit:
1. Çdo çelës i makinës mbulon një çantë kundërshtare
2 1000 copë Kyç Toyota çelës mbulon në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Silicone Remote Car Cover


Pa marrë parasysh se ju do të jeni një klient i imi ose jo, vetëm të provoni dhe të na jepni një shans, ne do të përpiqemi për të kënaqur ju!
Mirë se vini në kërkesën tuaj!

Kategoritë e Produktit : Proton Silicone Cover Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim