Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Proton Silicone Cover Key > Mbuluar Çeliku Silikoni Për Proton L3 L5
Mbuluar Çeliku Silikoni Për Proton L3 L5
Mbuluar Çeliku Silikoni Për Proton L3 L5
Mbuluar Çeliku Silikoni Për Proton L3 L5
Mbuluar Çeliku Silikoni Për Proton L3 L5
 • Mbuluar Çeliku Silikoni Për Proton L3 L5
 • Mbuluar Çeliku Silikoni Për Proton L3 L5
 • Mbuluar Çeliku Silikoni Për Proton L3 L5
 • Mbuluar Çeliku Silikoni Për Proton L3 L5

Mbuluar Çeliku Silikoni Për Proton L3 L5

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: proton1105

Type: Car Pedal Pad

Bumper Position: Rear Bumper

Material: Carbon Fiber

Applicable Model: Ford Car Key Bag: Color: Panntone Colors

Usage: Protect Car Key: Sample: Free

Logo:Customer's Requirements: Material:100% Silicone, Feature:100% Eco-friendly

Package:1pc/opp: Packing:Carton Carton Size:52*25*37

Whatsapp:+8615927352117: Skype:13827429542

Delivery:4-7 Days After Receiving Your Payment: Cetificate:FDA ,SGS

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,FedEx

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD,SGS

Kodi HS: 3926909090

port: Shenzhen,Hongkong,Guangzhou

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Earth Technology Co, Ltd, është një prodhues profesional me përvojë më shumë se tetë-vjeçare të prodhimit të Proton Silicone Key Cover . Ne kryesisht prodhojnë Silicone Cover Drejtues Wheel , Silicone Remote Car Case dhe pajisje të tjera të makinave silikoni . Të dy OEM dhe ODM janë të mirëpritur shumë! Mbulesa kryesore e silikonit Për Proton ka një treg të mirë në Malajzi . Kemi besim se ju do ta doni këtë Rast Key Silicone For Proton . Gjithsesi, mirëpritur në kërkesën tuaj!

Key Cover Case Silicone For Proton

Secili Rasti Çelësi i Makinës Silikoni ka karakteristikat e mëposhtme:
1. E bërë nga 100% silikoni.

2.OEM logo është gjithashtu në dispozicion nëse keni nevojë.

3. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

4. logo mbrapa me makinë

Key Case Silicone For Proton

6. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve të silikonit nëse keni sasi.

7. Shembull i makinës silikoni është krejtësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj

Key Cover Silicone For Proton

Mbulimi i Çelësit të Makinës Silikoni s nuk ka asnjë dëm dhe miqësor ndaj mjedisit. Kur mbani një rast kyç të makinës silikoni në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni mbajtësin e çelësave të makinës silikoni kur ta keni atë. Çdo ngjyrë Panton ne mund të prodhojë për ju. proton silicone key cover


Toyota Silicone Key Cover

E gjithë cilësia e Mbulesës së Mbeturinave të Veturës në Silikoni është e garantuar totalisht, ajo që ne mund t'ju ofrojmë është cilësia më e mirë, prandaj mos u shqetësoni për cilësinë!

TATA Silicone Key Cover

Shërbimi ynë:

1.One-stop shërbim:

Ne premtojmë që secilit klient të ofrojmë shërbimin one-stop nga prodhimi në dërgesë për të siguruar që porosia të dorëzojë në kohë.
2.Innovation:
Ekipi profesional dhe me përvojë R & D. Dizajn dhe zhvillimin e produkteve të reja për të përmbushur kërkesat e tregut dhe kërkesat e klientit tonë s.
3.Productivity:
Një numër i madh i makinave të klasit botëror mund ta mbështesin fuqishëm pjesën tuaj më të madhe.
Shërbimi 4.24 orë:
Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni në çdo kohë për çdo pyetje.
5.OEM / ODM:
OEM / ODM është i mirëpritur ngrohtësisht!

silicone car key case

Avantazhi ynë:

1) Që nga viti 2006, përvoja vjetore e Prodhimit. Ne jemi profesionistë në produkt silikoni.

2) Furnizuesi i Certifikuar i Alibaba.com.

3) prodhuesi i audituar i Disney, menaxhim i lartë standard për kontrollin e cilësisë, ju mund të merrni cilësi të besueshme Silicone Car Key Case me kosto më të ulët.

4) OEM, ODM në dispozicion, harton Konsumatorët janë të mirëpritur ngrohtësisht.

5) Termat e sigurta të pagesës: T / T, Western Union, Paypal, Ruajtje janë në dispozicion.

6) Dorëzim Prompt & Kosto më të ulët të anijeve: Ne mund të merrni zbritje të ulëta nga DHL, FedEx, UPS, TNT, EMS, etj.

7) Ka reputacion të mirë si në shtëpi dhe jashtë vendit. Furnizuesi afatgjatë për referencën e Konsumatorëve.
8) Shërbimi i shkëlqyeshëm, nxitojnë normalisht proedures.


Detajet e paketimit:
1. Çdo çelës i makinës mbulon një çantë kundërshtare
2 1000 copë Kyç Toyota çelës mbulon në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Silicone Remote Car Cover


Pa marrë parasysh se ju do të jeni një klient i imi ose jo, vetëm të provoni dhe të na jepni një shans, ne do të përpiqemi për të kënaqur ju!
Mirë se vini në kërkesën tuaj!

Kategoritë e Produktit : Proton Silicone Cover Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim