Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Cover Fiat Silicone Key
Shërbimi Online
Qingren Luo

Ms. Qingren Luo

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Cover Fiat Silicone Key

Kategoritë e produkteve të Cover Fiat Silicone Key , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Cover Fiat Silicone Key , furnizuesit Mbulimi i Fiat Silicone Key Fob / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Rasti kryesor i Fiat Silicone R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Cover Fiat Silicone Key furnizuesit

Llojet kryesore të mbulimit të makinave silikoni si Fiat 500 janë shitje shumë të nxehta për disa tregje të vendit. Ne kemi 7 vjet eksperiencë të eksportit të biznesit.

Për mbajtjen e cilësisë së lartë për secilën copë celulari të silikonit , fokusi ynë i fabrikës në çdo proces prodhimi. Së pari, Përgatitja e materialeve të papërpunuara (të quajtura edhe përgatitja e përbërjes, etj.) Duke përfshirë përzierjen e gomës, ngjyrën, ngjyrën, peshën materiale etj. Më pas, vullkanizimi i vulcanizimit (i njohur edhe si formimi i vajit) materiali i kolagjenit silikoni në formë solide. Së fundi, pika Phi (e quajtur edhe përpunimi burr, etj) nga vdesin jashtë produktit silikoni të Fiat të çojë në një blic të padobishëm, duhet hequr; Aktualisht, në industri, kjo procedurë është bërë me dorë, disa fabrika janë gjithashtu të dobishme për të përfunduar grushtin.

Rasti kryesor i makinës silikoni Fiat është i butë dhe i rehatshëm, dhe nuk deformon pas mijëra folds. Ky rast kyç i makinës është produkti më i ri, mjeshtëri është shumë e hollë, e zezë me ndezjen origjinale të makinës kryesore të zezë, efekti është i shquar, më shumë i promovuar nota juaj.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim