Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Cover Fiat Silicone Key > Çanta e Makinerisë Fiat 500 Silicone
Çanta e Makinerisë Fiat 500 Silicone
Çanta e Makinerisë Fiat 500 Silicone
Çanta e Makinerisë Fiat 500 Silicone
Çanta e Makinerisë Fiat 500 Silicone
Çanta e Makinerisë Fiat 500 Silicone
 • Çanta e Makinerisë Fiat 500 Silicone
 • Çanta e Makinerisë Fiat 500 Silicone
 • Çanta e Makinerisë Fiat 500 Silicone
 • Çanta e Makinerisë Fiat 500 Silicone
 • Çanta e Makinerisë Fiat 500 Silicone

Çanta e Makinerisë Fiat 500 Silicone

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: SZBE-009

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Fiat 500 Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është e specializuar në produktet silikoni dhe PVC dhe Fiat Silicone Key Cover është një nga tonë Fiat 500 qese silikoni kyç qese . Kuletë kyçe Fiat 500 silikoni është popullor në mbarë botën. Ne kemi 12 ngjyra për Fiat 500 silikon gome kyç qese

Disa karakteristika të përbashkëta për qeset kryesore të makinës silikoni:

(1) Thashethemet kryesore të makinës silikoni janë bërë nga silikoni 100% dhe mund të lahen.

(2) Materiali ynë i papërpunuar silikoni ka certifikimin SGS

(3) Ne gjithashtu do të llak vaj silikoni në sipërfaqen e gomës silikoni kyç qese për të provuar atë qese prej çeliku të silikonit ka një ndjenjë të mirë të kontaktit dhe mund të jetë pluhur-provë.

(4) Zakonisht kemi 12 ngjyra për secilën qese me kyç të makinës silikoni .


Fiat 500 key cover

Nga pamja e sipërme, ne mund të shohim pjesën e përparme dhe të pasme të gomës Fiat 500 të silikonit . Makina silikoni Fiat 500 është pa logo të makinës në pjesën e pasme.

Fiat 500 key pouchFiat 500 key pouch Fiat 500 key pouch


Nga fotografitë e mësipërme, ne gjithashtu mund të shohim anën e gomës Fiat 500 silikoni . Ne hapim xhepin e makinës silikoni Fiat 500 sipas çelësit origjinal të makinës krejtësisht. Ne mund të shohim anën e përsosur rreth xhepës së çelësit silikoni dhe nuk kemi materiale Extra. Kjo sepse ne kemi departament të rreptë QC për të kontrolluar cilësinë.

328b6d9713a37ef0e16155ab8b6651a1a225b8467d5dd6802642

Mbi fotot mund të shohim fleksibilitetin e fortë të qeses kryesore të makinës silikoni . Për më tepër, tymi i bardhë dhe hiri i bardhë kur djegim kapakun e kyçit të makinës silikoni mund të provojë se është bërë nga 100% materiale të papërpunuara silikoni me cilësi të lartë dhe nuk kanë substanca të tjera të rrezikshme.

6

Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Cover Fiat Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim