Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Cover Fiat Silicone Key > Mbrojtës i shitur i makinës për Fiat
Mbrojtës i shitur i makinës për Fiat
Mbrojtës i shitur i makinës për Fiat
Mbrojtës i shitur i makinës për Fiat
 • Mbrojtës i shitur i makinës për Fiat
 • Mbrojtës i shitur i makinës për Fiat
 • Mbrojtës i shitur i makinës për Fiat

Mbrojtës i shitur i makinës për Fiat

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: F-01

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Fiat Car Key Protector

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është e specializuar në prodhuesi i mbrojtësit të makinave kryesore . Mbrojtësi i çelësit të makinës silikoni është një nga mbuluesit tanë të shitur të nxehtë të makinës . Cover Fiat Silicone Key është popullore në mbarë botën. Ne kemi 12 ngjyra për mbrojtësin e çelësit të gomës silikoni të Fiat : e zezë, e kuqe, e verdhë, e kuqe, e gjelbër, mollë e gjelbër, portokalli, blu i errët, i kaltër, i kuq, purpur, gri.

Fiat silikoni makina kryesore mbrojtës detaje si më poshtë:

(1) Mbrojtësi i çelësit të makinës silikoni është bërë nga silikoni prej 100% të ushqimit dhe mund të lahet.

(2) Materiali ynë i papërpunuar silikoni ka certifikimin SGS.

(3) mbrojtës kyç i silikonit ka një ndjenjë të mirë prekje dhe mund të jetë pluhur-provë.

(4) ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbimin me porosi për mbrojtësin e zakonshëm të makinës silikoni me logo të personalizuar. silicone car key protector
car key protectorkey protectorcar key protector silicone Çelësi Mbrojtësi Makina për pjesë është e qartë dhe 100% të përshtaten çelësat e makinave Fiat


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

mbrojtës i silikonit është material i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për zgjedhjen. Mban mbrojtësin e makinës kryesore të përsosur.


key protector cover

UDetajet e paketimit

1. 1. secili mbrojtës silikoni i makinës Fiat në qese opp
2. 1000pcs silikoni mbrojtës Fiat makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Cover Fiat Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim