Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Cover Fiat Silicone Key > Silikon 3 butona zëvendësim kyç jastëk për Fiat
Silikon 3 butona zëvendësim kyç jastëk për Fiat
Silikon 3 butona zëvendësim kyç jastëk për Fiat
Silikon 3 butona zëvendësim kyç jastëk për Fiat
Silikon 3 butona zëvendësim kyç jastëk për Fiat
Silikon 3 butona zëvendësim kyç jastëk për Fiat
 • Silikon 3 butona zëvendësim kyç jastëk për Fiat
 • Silikon 3 butona zëvendësim kyç jastëk për Fiat
 • Silikon 3 butona zëvendësim kyç jastëk për Fiat
 • Silikon 3 butona zëvendësim kyç jastëk për Fiat
 • Silikon 3 butona zëvendësim kyç jastëk për Fiat

Silikon 3 butona zëvendësim kyç jastëk për Fiat

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Fiat 3 buttons

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Ne jemi një prodhues i cili kryesisht prodhon rastin silikon mbrojtës makinë kryesore. Të gjithë blerësit janë të kënaqur me Cover Silicone Car Key . Cover Fiat Silicone Key është një nga shitjet më të mira të Rastit tonë Çelës të Makinës Silikoni për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Mbulimi në distancë nga Silicone është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e lartë në vendet e Evropës Perëndimore.

Ne kemi besim se ju do të doni këtë Rast Silicone Remote Car.

Secili Mbajtës i Çelësit të Makinave Silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Kulmi i përshtatur i gomës për kyçjen e guaskës së silikonit është i përshtatshëm për çelësin e makinës Ford .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Peugeot Car Remote Fob Key Shell


Rasti kryesor i Fiat Skin Car Fob nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore me mjedisin.Kur të mbash një Çelësi Key Fob të Çelësit të Makinës së Lëkurës në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Do të doni butonat e auto 3 rasti kryesor i makinave kur ta keni atë.


Peugeot Skin Car Fob Key Case

shell të largët silikoni të makinës me armë të zbukuruar

Të gjitha prodhimet tona kanë certifikata SGS dhe FDA

Skin Car Remote Fob Key Case

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë

328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Silikoni shell largët kyç mund të jetë bear nga testi dhunshme

6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë

Processing

Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Cover Fiat Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim