Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Cover Fiat Silicone Key > Rasti kryesor i makinës silikon i Fiat
Rasti kryesor i makinës silikon i Fiat
Rasti kryesor i makinës silikon i Fiat
Rasti kryesor i makinës silikon i Fiat
Rasti kryesor i makinës silikon i Fiat
Rasti kryesor i makinës silikon i Fiat
 • Rasti kryesor i makinës silikon i Fiat
 • Rasti kryesor i makinës silikon i Fiat
 • Rasti kryesor i makinës silikon i Fiat
 • Rasti kryesor i makinës silikon i Fiat
 • Rasti kryesor i makinës silikon i Fiat

Rasti kryesor i makinës silikon i Fiat

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: 3

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne Shenzhen të bukur Tokë Teknologjia Co.Ltd kanë 7 vjet përvojë të hyrë silikoni Çelësi kyç këtë industri. Fiat Silicone Key Cover është bërë nga silikoni, të cilat janë jo toksike dhe eko-miqësore, Fiat Silicone Key Cover është gjithashtu i qëndrueshëm. M ultiple silikoni kyç makinë rasti për Fiat është shitur nxehta në rastin tonë silikoni makinë kyç. Rasti i gomës silikoni Fiat ka një kërkesë të madhe në të gjithë botën.

Çdo buzë e butonave kryesore të Fiat 3 për çelësin e makinës kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kuadri i silikonit të përshtatur të silikonit të guaskës së makinës është krejtësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj të veçantë të makinës Fiat .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të rasteve kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të rasteve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Rastet silikoni kryesore kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Fiat Silicon Car Key Case

Aksesore makine - Rasti kryesor i silikonit Fiat - nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit. Kur mbani një çelës Fiat silikoni në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni rastin kryesor të makinave Fiat kur ta keni atë.
Smart Key Case for Fiat

Më shumë detaje të frontit dhe anën e pasme të Fiat kapak kyç i silikonit

Smart Key Case Fiat

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Cover Fiat Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim