Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Cover Fiat Silicone Key > 3 Buttons Fiat silicon makinë rast kyç
3 Buttons Fiat silicon makinë rast kyç
3 Buttons Fiat silicon makinë rast kyç
3 Buttons Fiat silicon makinë rast kyç
3 Buttons Fiat silicon makinë rast kyç
3 Buttons Fiat silicon makinë rast kyç
 • 3 Buttons Fiat silicon makinë rast kyç
 • 3 Buttons Fiat silicon makinë rast kyç
 • 3 Buttons Fiat silicon makinë rast kyç
 • 3 Buttons Fiat silicon makinë rast kyç
 • 3 Buttons Fiat silicon makinë rast kyç

3 Buttons Fiat silicon makinë rast kyç

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Fiat 500

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Ne Shenzhen Beautiful Teknologjia Co.Ltd është një prodhim rast silikoni rast kyç cilat hyjnë në Fiat Silicone Key Cover këtë industri për 7 vjet. Eksperienca 7 vjeçare për prodhimin e çelësit të silikonit të çelikut shtyjnë rastin tonë të silikonit për çelësin e makinës në listën e levës. Rasti Silicone Car Key është produkti ynë kryesor. Çelësi çeliku FIAT silikon me logo është një nga shitjet më të mira të Modës tonë Auto Key Control për Remote Control për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Çështja kryesore e makinave të gomës është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë Cover Fiat Silicone Key .

Çdo shell shell silikoni ka karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Rasti kyç i makinës silikoni është i përshtatshëm për makinën tuaj FIAT 3 buttons key .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të predhave të makinave të modës si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikoni kryesore për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -30 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësi i çelësave të makinave silikoni ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


3 Buttons Fiat Silicon Key Case


Aksesore makine - FIAT silic key case 3 butona me logo -Ajo nuk ka dëm dhe miqësor ndaj mjedisit.Kur e mbani FIAT 3 Buttons Key Case makinë në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni 3 butona mbajtësja me tel të largët të makinës me logo kur e keni atë.


Fiat Silicon Car Key Case 3

Më shumë detaje të frontit dhe anën e pasme të Fiat kapak kyç i silikonit

3 Buttons Fiat Silicon Key Case

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

U

Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Cover Fiat Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim