Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Cover Fiat Silicone Key > Fiat 3 butona për kyçjen e silikonit
Fiat 3 butona për kyçjen e silikonit
Fiat 3 butona për kyçjen e silikonit
Fiat 3 butona për kyçjen e silikonit
Fiat 3 butona për kyçjen e silikonit
Fiat 3 butona për kyçjen e silikonit
 • Fiat 3 butona për kyçjen e silikonit
 • Fiat 3 butona për kyçjen e silikonit
 • Fiat 3 butona për kyçjen e silikonit
 • Fiat 3 butona për kyçjen e silikonit
 • Fiat 3 butona për kyçjen e silikonit

Fiat 3 butona për kyçjen e silikonit

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: 3

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Beautiful Earth Co.Ltd e cila ka fabrikën e tij, gjithashtu me punëtorë të kualifikuar dhe përvojë shumëvjeçare fokusohet në prodhimin Fiat silikoni mbuluar kyç. Tani kemi modalitet të avancuar, efikas dhe të rreptë të menaxhimit, objekte të shkëlqyera prodhimi dhe forcë teknike të klasit të parë, të cilat na mundësojnë të prodhojmë Fiat me cilësi të lartë S ilicone Cover Kryesore . Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me mbulesën kryesore të makinës silikoni për shkak të prekjes së saj, pa aromë, eko-miqësore.

Secili Cover Remote i Silicone ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Mbulesa e Çelësit të Makinës së Silikoni është krejtësisht e rëndësishme për çelësin tuaj të makinës .

3 . Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4 . Ne kemi avantazhin e çmimeve të Mbajtësit Çelësave të Makinës Silikoni nëse keni sasi.

5 . Gama e Temperaturës: -30 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Rasti Silicone Remote Car ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Fiat 3 Buttons Key Cover

Mbulesa kryesore e silikoni për FIAT ka asnjë të keqe dhe mjedisin friendly.When ju mbani një mbrojtës Silicon kyç për FIAT në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan FIAT rastin kyç silic kur ta keni atë.


3 buttons Key Cover

Më shumë detaje të frontit dhe anën e pasme të Fiat kapak kyç i silikonit

3 Buttons Key Cover Fiat

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Cover Fiat Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim