Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Cover Fiat Silicone Key > Shell kyç i makinës silikon të Fiat fob
Shell kyç i makinës silikon të Fiat fob
Shell kyç i makinës silikon të Fiat fob
Shell kyç i makinës silikon të Fiat fob
Shell kyç i makinës silikon të Fiat fob
Shell kyç i makinës silikon të Fiat fob
 • Shell kyç i makinës silikon të Fiat fob
 • Shell kyç i makinës silikon të Fiat fob
 • Shell kyç i makinës silikon të Fiat fob
 • Shell kyç i makinës silikon të Fiat fob
 • Shell kyç i makinës silikon të Fiat fob

Shell kyç i makinës silikon të Fiat fob

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE2720

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Ne Beautiful Earth bashkë, Ltd, kemi fabrikën tonë dhe të përqëndrohet në prodhimin e fob silicon makinë rast kyç për 7years. Tani makina e silikonit e largët që ne prodhojmë janë të bukura, të qëndrueshme. Mbulimi kryesor i Fiat Silicone është një nga shitjet më të mira të Mbulesës së Çelikut të Makinës Silikoni për shkak të prekjes së saj të butë, të papërmbajtur dhe eko-miqësore. Predha e çelësit të lëkurës së silikonit janë gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me Mbajtësin e Çelës tonë të Makinave Silikoni

Çdo Mbulesë e Makinerisë së Hapur nga Silicone kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 300% silikoni

2. Rasti Remote Car Silicone është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të makinës FIAT .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone me predha me logo të makinës si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Rasti kryesor i makinës silikoni ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, të nxehtësisë, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Fiat Silicon Key Shell


FIAT fob lëkurë silikon makinë predhë shell nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore me mjedisin.Kur të mbash një Çelësi Key Fob të Çelësit të Makinës së Lëkurës në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan FIAT 3 butona mbajtës kyç makinë kur ju keni atë.
Car Key Shell Fiat

Më shumë detaje të frontit dhe anën e pasme të Fiat kapak kyç i silikonit

Fob Silicon Key Shell Fiat

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


U

Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Cover Fiat Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim