Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Cover Fiat Silicone Key > Mbulesa kryesore e makinës silikoni për Fiat pa logo
Mbulesa kryesore e makinës silikoni për Fiat pa logo
Mbulesa kryesore e makinës silikoni për Fiat pa logo
Mbulesa kryesore e makinës silikoni për Fiat pa logo
Mbulesa kryesore e makinës silikoni për Fiat pa logo
Mbulesa kryesore e makinës silikoni për Fiat pa logo
 • Mbulesa kryesore e makinës silikoni për Fiat pa logo
 • Mbulesa kryesore e makinës silikoni për Fiat pa logo
 • Mbulesa kryesore e makinës silikoni për Fiat pa logo
 • Mbulesa kryesore e makinës silikoni për Fiat pa logo
 • Mbulesa kryesore e makinës silikoni për Fiat pa logo

Mbulesa kryesore e makinës silikoni për Fiat pa logo

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE0501

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Fiat Car Key Shell

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Me makinë profesionale dhe punëtor me përvojë, fabrika jonë mund të prodhojë rastin e makinave me silikoni . Cover Fiat Silicone Key është një nga shitjet më të mira të lëkurës sonë Silikoni për çelësin e makinës për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Mbulesa kryesore e makinës silikoni për Fiat pa logo është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë copëkuptim kyç të makinës silikoni Fiat .

Detajet kryesore të Fiat silikonit të makinës si më poshtë:

(1) Shell çeliku silikoni çeliku është bërë nga silikoni klasën e ushqimit 100% dhe mund të lahet.

(2) Materiali ynë i papërpunuar silikoni ka certifikimin SGS

(3) shell shell silikoni ka një ndjenjë të mirë të kontaktit dhe mund të jetë pluhur-provë.

(4) ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbim me porosi për shell me logo me porosi të silikonit
fiat car key casekey shell for fiatfiat key casecustom silicone key shell Çelësi shell Makina për pjesë është e qartë dhe 100% të përshtaten çelësat e makinave Fiat


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

shell shell silikoni është materiale të qëndrueshme dhe të butë , materiale silikoni tërheq atë që të mos thyejnë

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes Fiat çelësi makinë shell të përsosur. silicone key shell


UDetajet e paketimit

1. 1. çdo shell silikoni Fiat makinë kryesore në qese opp
2. 1000pcs silikoni Fiat predhë çelësi makinë në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Cover Fiat Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim