Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Cover Fiat Silicone Key > Mbajtësja e Çelësit të Makinave Silikoni për Fiat 500
Mbajtësja e Çelësit të Makinave Silikoni për Fiat 500
Mbajtësja e Çelësit të Makinave Silikoni për Fiat 500
Mbajtësja e Çelësit të Makinave Silikoni për Fiat 500
Mbajtësja e Çelësit të Makinave Silikoni për Fiat 500
Mbajtësja e Çelësit të Makinave Silikoni për Fiat 500
 • Mbajtësja e Çelësit të Makinave Silikoni për Fiat 500
 • Mbajtësja e Çelësit të Makinave Silikoni për Fiat 500
 • Mbajtësja e Çelësit të Makinave Silikoni për Fiat 500
 • Mbajtësja e Çelësit të Makinave Silikoni për Fiat 500
 • Mbajtësja e Çelësit të Makinave Silikoni për Fiat 500

Mbajtësja e Çelësit të Makinave Silikoni për Fiat 500

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE0504

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Fiat Car Key Shell

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Fokusi ynë i fabrikës në prodhim Mbajtëse çeliku silikoni për fiat me cilësi të lartë dhe ngjyra të nxehta. Makina Fiat po rritet në Itali, kështu Mbulimi kryesor i Fiat Silicone është shitje shumë e nxehtë në tregun e Italisë, por gjithashtu popullor në mbarë botën. Ne kemi shumë ngjyra për secilin model, mbajtësin e çelësit silikoni të telekomandës Fiat , si e kuqe, e zezë, e kaltër, e gjelbër, portokalli, e purpurt dhe kështu me radhë. Mbajtësi i çelësit silikoni Fiat 500 mund t'ju japë të mirën duke përdorur ato.

Çelësi i Çelikut Silikoni Detaje si më poshtë:

(1) Mbulimi i Çelikut të Makinës Silikoni është bërë nga silikoni i klasës ushqimore 100% dhe mund të lahet.

(2) Materiali ynë i papërpunuar silikoni ka certifikimin SGS

(3) Mbulesa e Makinerisë në Distancë me Silikoni ka një ndjenjë të mirë të kontaktit dhe mund të jetë pluhur-provë.

(4) ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbime me porosi për Silicone Remote Car Case
fiat car key casekey shell for fiatfiat key casecustom silicone key shell

Çelësi shell Makina për pjesë është e qartë dhe 100% të përshtaten çelësat e makinave Fiat


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

shell shell silikoni është materiale të qëndrueshme dhe të butë , materiale silikoni tërheq atë që të mos thyejnë

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes Fiat çelësi makinë shell të përsosur. silicone key shell


UDetajet e paketimit

1. 1. çdo shell silikoni Fiat makinë kryesore në qese opp
2. 1000pcs silikoni Fiat predhë çelësi makinë në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Cover Fiat Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim