Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Cover Fiat Silicone Key > Kapak i butë me kapak të gomës për fiat 500
Kapak i butë me kapak të gomës për fiat 500
Kapak i butë me kapak të gomës për fiat 500
Kapak i butë me kapak të gomës për fiat 500
Kapak i butë me kapak të gomës për fiat 500
Kapak i butë me kapak të gomës për fiat 500
 • Kapak i butë me kapak të gomës për fiat 500
 • Kapak i butë me kapak të gomës për fiat 500
 • Kapak i butë me kapak të gomës për fiat 500
 • Kapak i butë me kapak të gomës për fiat 500
 • Kapak i butë me kapak të gomës për fiat 500

Kapak i butë me kapak të gomës për fiat 500

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Fiat1001

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Fiat Car Key Shell

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Mbrojtësi silikoni për makinën e largët për Fiat është një markë e famshme e makinave. ne kanë shumë lloje të ndryshme për kapakun e butë Soft Rubber mbuluar . Mbulimi kryesor i Fiat 500 pa logon e makinave, gjithashtu mund të tregoni butonat e makinës suaj, Fiat Silicone Key Cover mbron çelësin e makinës tuaj të përkryer. Çdo copë kyçe Fiat silikoni kemi prodhuar në mënyrë shumë strikte, dhe kontrolloni cilësinë pas hapi nga departamentet tona. Ne jemi të gatshëm t'u japim klientëve cilësinë më të mirë të rastit kyç të makinës silikoni .

Fiat 500 key cover

Detajet kryesore të Fiat silikoni mbulojnë si më poshtë:

(1) Shell çeliku silikoni çeliku është bërë nga silikoni klasën e ushqimit 100% dhe mund të lahet.

(2) Materiali ynë i papërpunuar silikoni ka certifikimin SGS

(3) shell shell silikoni ka një ndjenjë të mirë të kontaktit dhe mund të jetë pluhur-provë.

(4) ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbim me porosi për shell me logo me porosi të silikonit
Soft Rubber key cover cap


Shell Çelësi makina për pjesë është e qartë dhe 100% të përshtaten çelësat e makinave Fiat.

secili kapelë çelësash silikoni fiat ne kemi mbi 12 ngjyra për ju që zgjidhni

Soft Rubber key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

shell shell silikoni është materiale të qëndrueshme dhe të butë , materiale silikoni tërheq atë që të mos thyejnë

Chevrolet silicone car key cover


UDetajet e paketimit

1. 1. secili kapak i çelësit silikoni fiat në qese opp
2. 1000 copë silikoni të largët të mbuluar në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Cover Fiat Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim