Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Ford Silicone
Shërbimi Online
Qingren Luo

Ms. Qingren Luo

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Mbulimi kryesor i Ford Silicone

Kategoritë e produkteve të Mbulimi kryesor i Ford Silicone , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mbulimi kryesor i Ford Silicone , furnizuesit Mbulesa kryesore e Ford Silicone Key Fob / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Rasti Key Ford Silicone R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Mbulimi kryesor i Ford Silicone furnizuesit

Ne jemi një prodhues i produkteve silikoni në Kinë dhe çeliku silikoni mbuluar kryesore është produktet tona kryesore. Në mesin e kapakut të çelikut silikoni, mbulesa kryesore e makinës silikoni Ford ka një shitje të mirë në tregjet mbarëbotërore. Materiali ynë silikoni i papërpunuar është 100% silikoni dhe nuk sjell papastërti të tjera. Sigurisht që ne gjithmonë përdorim materialin e papërpunuar silikoni SGS për kapakun tonë të makinës silikoni. Çfarë është më shumë ne shpesh llak një shtresë e naftës silikoni në sipërfaqen e mbuluar me kyç të makinës, pasi kjo, kur mbulesa kryesore e makinës silikoni bie në tokë, vaj silikoni është pluhur, i papërshkueshëm nga uji dhe ka një kontakt të mirë. Çfarë është më shumë, ne kemi shumë opsione për ngjyrën rreth mbulesës së makinës silikoni Ford , ju mund të zgjidhni ngjyrën që ju pëlqen. Sa për kompaninë tonë, ne kemi shumë makinë dhe inventarin tonë për të siguruar dyqan të mjaftueshëm; Ne gjithashtu kemi ekip profesional për të hartuar dhe hapur myk, kështu OEM është i mirëpritur. Për të garantuar cilësinë e mbulesës sonë të makinës silikoni, ne kemi një proces të prodhimit të rreptë: 1: përgatit materialin real 2: përziejmë materialin dhe materialin ngjyrës 3: prerë ato për një mbulesë kyçe silikoni Ford që ka nevojë për materialin .4 : vulcanizing ato për të bërë formën e mbuluar kryesore të makinës, 5: prerë silikoni shtesë, 6: vaj fshirëse butonin kyç, 7: llak e naftës për të bërë kontakt rastin është e qetë, 8: rosto atë të thatë, 9: dhe inspektimi, 10: paketimi i mallrave.

Ne kemi shumë të ndryshme silikoni makine kryesore të mbuluar moulds për makinën Ford kryesore duke përfshirë Flip Ford silikoni mbuluar kryesore të makinës , Smart Ford silikoni mbuluar me kyç të makinës , të drejtpërdrejtë Ford silikoni mbuluar kryesore makinë , ashtu si në vijim pictures.OEM është i mirëpritur. Ne kemi ekip profesional për të hapur myk dhe për të prodhuar. Çmimi është shumë konkurrues.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim