Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Ford Silicone > Cover Silicone Ford Car Key
Cover Silicone Ford Car Key
Cover Silicone Ford Car Key
Cover Silicone Ford Car Key
 • Cover Silicone Ford Car Key
 • Cover Silicone Ford Car Key
 • Cover Silicone Ford Car Key

Cover Silicone Ford Car Key

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: SZBE-003

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Ford 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është e specializuar në produktet silikoni dhe PVC dhe çeliku silikoni mbuluar kyç është një nga mbuluar tonë silicone makinë kryesore . Mbulesa kryesore e makinës silikoni Ford është e njohur në mbarë botën. Ne kemi 12 ngjyra për Ford Silicone Key Cover : e zezë, e kuqe, e verdhë, e kuqe, e gjelbër, mollë e gjelbër, portokalli, blu i errët, i kaltër, rozë, purple, gri.

12

Nga pamja e sipërme, mund të shohim pjesën e përparme dhe të pasme të butonave Ford 3 mbulesa kryesore e makinës silikoni . Ford 3 butona të mbuluar me kyç të makinës silikoni është pa logo të makinës në pjesën e pasme.

111314

Nga lart tre foto, ne gjithashtu mund të shohim anën e Ford 3 butona silikoni mbuluar kryesore të makinave . Ne hapur Ford 3 butona silikoni makine mbuluar kryesore sipas çelës origjinal të makinave plotësisht. Ne mund të shohim anën e përsosur rreth kapakut të çelësit silikoni dhe nuk kemi materiale Extra. Kjo sepse ne kemi departament të rreptë QC për të kontrolluar cilësinë.

328b6d9713a37ef0e16155ab8b6651a1a225b8467d5dd6802642

Mbi fotot mund të shohim fleksibilitetin e fortë të kapakut të çelësit silikonit . Për më tepër, tymi i bardhë dhe hiri i bardhë kur djegim mbulimin me kyç të makinës silikoni mund të provojë se është bërë nga materialet e papërpunuara silikoni me cilësi të lartë 100% dhe nuk kanë substanca të tjera të rrezikshme.

6

Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.

Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Ford Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim