Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Ford Silicone > Çanta me cilësi të lartë silikoni për Ford
Çanta me cilësi të lartë silikoni për Ford
Çanta me cilësi të lartë silikoni për Ford
Çanta me cilësi të lartë silikoni për Ford
Çanta me cilësi të lartë silikoni për Ford
Çanta me cilësi të lartë silikoni për Ford
 • Çanta me cilësi të lartë silikoni për Ford
 • Çanta me cilësi të lartë silikoni për Ford
 • Çanta me cilësi të lartë silikoni për Ford
 • Çanta me cilësi të lartë silikoni për Ford
 • Çanta me cilësi të lartë silikoni për Ford

Çanta me cilësi të lartë silikoni për Ford

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Ford-01

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Çanta e makinës Ford është shitje shumë e nxehtë në të gjithë tregun e vendit. Çanta e çelësit silikoni është i përshtatshëm për butonat ford 3. Ne kemi butona embossed me Ford logo të markës së makinave, gjithashtu kanë butona shtypëse me markën Ford të makinave, por ka një vrimë për të treguar çelësin tuaj të logos së makinës. Mbulimi kryesor i Ford Silicone është me cilësi shumë të lartë, dhe mund të mbrojë çelësin e makinës suaj, përshtatni në mënyrë të përsosur çelësin e makinës suaj. Çantën e Çantësave me Ngjyra Silikoni janë duke pritur për zgjedhjen tuaj.

Çanta jonë kryesore e makinës silikoni ka karakteristikat e mëposhtme:

1. Çdo Qese Ford Car Key Fob janë bërë prej materiali silikoni të butë premium

2. Çanta kryesore e makinës mund të mbrojë çelësat e makinës tuaj duke iu shmangur konsumimit, mbani çelësat gjithmonë të përsosur.

3. Çanta me çelës silikoni është instalimi dhe pastrimi i lehtë nga uji

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° C0102

Mbulesa kryesore e tipit A është e përshtatshme për Ford Ecosport Focus 09 New Fiesta Vjetër Mondeo × NO FO: 1215New Focus / 13-15 New Fiesta

Mbulesa kryesore e tipit B është e përshtatshme për ekosportin e Ford Ford

Mbulesa kryesore e TypeC është e përshtatshme për New Mondeo 03

05 Qese çelësi makina për pjesë është e qartë dhe 100% të përshtaten çelësat e makinave FordChevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Ford Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim