Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Ford Silicone > mbulesa kryesore e makinës së largët për Ford
mbulesa kryesore e makinës së largët për Ford
mbulesa kryesore e makinës së largët për Ford
mbulesa kryesore e makinës së largët për Ford
 • mbulesa kryesore e makinës së largët për Ford
 • mbulesa kryesore e makinës së largët për Ford
 • mbulesa kryesore e makinës së largët për Ford

mbulesa kryesore e makinës së largët për Ford

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: ford-01

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Cover

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Mbulimi kryesor i makinës Ford është shitja jonë e nxehtë në të gjithë tregun e vendit. Ndjekja e mbulesës mbrojtëse të makinës Ford është i përshtatshëm për Ford Mondeo me 3 butona. Ne kemi butona të stampuara me logon e markës Ford, gjithashtu kemi butona printimi pa markë makinash, Ford Silicone Key Cover ka një vrimë për të treguar çelësin tuaj të logos së makinës. Mbulimi kryesor i makinës së Fordit ka cilësi të lartë dhe mund të mbrojë më mirë çelësin e makinës, përshtatni në mënyrë të përkryer çelësin e makinës suaj. 12 lloj Colorful Silicone Car Cover kryesore janë duke pritur për të zgjedhur tuaj.

Jonë mbulon kyçe makinë silikoni kanë ndjekë karakteristika:

1. 1. Çdo mbulesë mbrojtëse e makinës Ford është e përbërë nga material silikoni të butë.

2. 2. Mbulesa kryesore e makinës mund të mbrojë çelësat e makinës tuaj për të shmangur konsumimin, për të mbajtur çelësat gjithmonë të përsosur.

3. 3. Mbulesa kryesore e makinës silikoni është instalimi dhe pastrimi i lehtë nga uji.

4 . Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° C. silicone car key covercar key cover for ford jpgford key shell


Çelësi shell Makina për pjesë është e qartë dhe 100% të përshtaten çelësat e makinave Ford


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

shell shell silikoni është materiale të qëndrueshme dhe të butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes Ford çelësi makinë shell të përsosur. ford car key holder


UDetajet e paketimit

1. 1. çdo shell silikoni Fiat makinë kryesore në qese opp
2. 1000pcs silikoni Fiat predhë çelësi makinë në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Ford Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim