Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Ford Silicone > Mbuluar me mbulesën kryesore të silikonit me logo të stampuar Ford
Mbuluar me mbulesën kryesore të silikonit me logo të stampuar Ford
Mbuluar me mbulesën kryesore të silikonit me logo të stampuar Ford
Mbuluar me mbulesën kryesore të silikonit me logo të stampuar Ford
Mbuluar me mbulesën kryesore të silikonit me logo të stampuar Ford
Mbuluar me mbulesën kryesore të silikonit me logo të stampuar Ford
 • Mbuluar me mbulesën kryesore të silikonit me logo të stampuar Ford
 • Mbuluar me mbulesën kryesore të silikonit me logo të stampuar Ford
 • Mbuluar me mbulesën kryesore të silikonit me logo të stampuar Ford
 • Mbuluar me mbulesën kryesore të silikonit me logo të stampuar Ford
 • Mbuluar me mbulesën kryesore të silikonit me logo të stampuar Ford

Mbuluar me mbulesën kryesore të silikonit me logo të stampuar Ford

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Ford 4button

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Një prodhim kryesor i makinave të prodhojë Beautiful Earth Co.Ltd hyn në silic makinë kryesore të mbuluar këtë industri për 7 vjet. Eksperienca 7 vjeçare për prodhimin e çelësit fob smart silicon të mbuluar mbulojë kapakun tonë të silikonit për çelësin e makinës në listën e levës. Ford Silicone Mbulimi kryesor është një nga shitjet më të mira të mbajtësit tonë të gomës auto për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. silicë makinë aoto samrt ket mbuluar është gjithashtu në kërkesa të mëdha që nga cilësia e saj të lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me këtë Rasti i zëvendësimit të silikonit të Ford.

Secili gotë silikoni me predha të makinës ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Shembull i silikonit të makinës me ngjyra me porosi është i përshtatshëm për Ford Key .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të rastit të zëvendësimit të mbajtësit të mençur sipas dëshirës.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Ford Protective Embossed Logo Key Cover


Car accessory - çelësi silikoni shell për Ford -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një rast silikoni makinë kyç për Ford në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan auto 4 butonat mbajtës kyç makinë kur ju keni ajo.


Ford Silicon Embossed Logo Key Cover

shell i largët silikoni i makinës kryesore me artizanale embossed

Ford Protective Key Cover

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë

328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Silikoni shell largët kyç mund të jetë bear nga testi dhunshme

6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell kyç për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë

Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Ford Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim