Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Ford Silicone > gome jashtë dekoruar për Ford Escort
gome jashtë dekoruar për Ford Escort
gome jashtë dekoruar për Ford Escort
gome jashtë dekoruar për Ford Escort
gome jashtë dekoruar për Ford Escort
gome jashtë dekoruar për Ford Escort
 • gome jashtë dekoruar për Ford Escort
 • gome jashtë dekoruar për Ford Escort
 • gome jashtë dekoruar për Ford Escort
 • gome jashtë dekoruar për Ford Escort
 • gome jashtë dekoruar për Ford Escort

gome jashtë dekoruar për Ford Escort

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 500 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Escort

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Teknologjia Co.Ltd të cilat kryesisht prodhojnë mbuluar Silicon makinë kryesore . Eksperienca 7 vjeçare për prodhimin e xhamit të silikonit mbulon shtytjen e kapakut tonë të silikonit për çelësin e makinës në listën e levës. Ford Escort çelësi predhë makinë është një nga shitjen më të mirë të rastit tonë zëvendësim mbajtës silikoni fob për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Mbulimi kryesor i Ford Silicone është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë rast Ford 3 butona të makinave kryesore.

Secili gotë silikoni me predha të makinës ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Karakteristikat e guaskës së silikonit të makinës me ngjyrë janë të përshtatshme për çelësin e makinës Ford .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të guaskave boshe të makinave si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Rubber Case Outside Decorating For Fold


Car accessory - çelësi silikoni shell për Ford -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një rast silikoni makinë kyç për Ford në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan auto 2 butona mbajtës kyç makinë kur ju keni ajo.


Ford Escort Rubber Case

Të gjitha prodhimet tona kanë certifikata SGS dhe FDA.


Decorating Rubber Case For Ford

Siç mund ta shihni nga fotografitë e mësipërme, ne mund të ofrojmë çdo ngjyrë që dëshironi.

Rasti i kuq i makinave . mollë e gjelbër makinë rast kyç . rastin e kuq të makinës . rastin e purpurt të makinës . rasti i zi i makinës . rastin gri të makinës kryesore . rasti kyç i qiellit blu . rasti kryesor i makinës detare blu . rastin e verdhë të makinave

Çdo ngjyrë mund të jetë me porosi
328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Shembull i Debossed 2D Car Key mund të mbajnë provat e dhunshme


6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Predha kryesore për çelësat e makinave pas djegies merr bardhë
Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Ford Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim