Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Ford Silicone > Mbajtëse e ngjyrave të çelësit të fobit të silikonit për Ford
Mbajtëse e ngjyrave të çelësit të fobit të silikonit për Ford
Mbajtëse e ngjyrave të çelësit të fobit të silikonit për Ford
Mbajtëse e ngjyrave të çelësit të fobit të silikonit për Ford
Mbajtëse e ngjyrave të çelësit të fobit të silikonit për Ford
Mbajtëse e ngjyrave të çelësit të fobit të silikonit për Ford
 • Mbajtëse e ngjyrave të çelësit të fobit të silikonit për Ford
 • Mbajtëse e ngjyrave të çelësit të fobit të silikonit për Ford
 • Mbajtëse e ngjyrave të çelësit të fobit të silikonit për Ford
 • Mbajtëse e ngjyrave të çelësit të fobit të silikonit për Ford
 • Mbajtëse e ngjyrave të çelësit të fobit të silikonit për Ford

Mbajtëse e ngjyrave të çelësit të fobit të silikonit për Ford

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 500 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Focus

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Ne e bukur Tokë bashkë, Ltd kemi fabrikën tonë dhe të përqëndrohet në prodhimin e rastit të gjallë makinë silikon makinë për 7years. Tani rasti kyç për makinën e silikonit që ne prodhojmë është e bukur, e qëndrueshme. Ford Focus është një nga shitjet më të mira të Ford S ilicone Key Cover për shkak të prekjes së saj të butë, të parëndësishme, eko-miqësore. Mbulesa kryesore e makinave të personalizuara të modës janë gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e lartë e saj në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me çelësin tonë të telekomandës së zgjuar të çelikut silikon, mbajtësja kryesore e makinës.

Çdo modë silic shell kyç për makinën kanë ndjekur karakteristikat:

1. Bërë prej 100% silic

2. Kulmi i përshtatur i gomës për kyçjen e guaskës së silikonit është i përshtatshëm për Ford Focus tuaj çelësin e makinës .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Colorful Car Key Fob Silicon Holder

shell silikoni kyç për Ford Focus nuk është dëm dhe miqësor ndaj mjedisit.Kur të mbani një kuti me kyç të makinës silikoni për Ford në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë.Ju do të donit mbajtësin e çelësit të makinës me 3 butona kur ta keni atë.

Ford Car Key Fob Silicon Holder

Të gjitha prodhimet tona kanë certifikata SGS dhe FDA.

Car Key Holder For Fold

Siç mund ta shihni nga fotografitë e mësipërme, ne mund të ofrojmë çdo ngjyrë që dëshironi.

Çdo ngjyrë mund të jetë me porosi
328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Shembull i Debossed 2D Car Key mund të mbajnë provat e dhunshme


6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell kyç për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë

Processing
Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

7

9

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Ford Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim