Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Ford Silicone > 3 butona çelësat e largët bosh silikon për Ford
3 butona çelësat e largët bosh silikon për Ford
3 butona çelësat e largët bosh silikon për Ford
3 butona çelësat e largët bosh silikon për Ford
3 butona çelësat e largët bosh silikon për Ford
3 butona çelësat e largët bosh silikon për Ford
 • 3 butona çelësat e largët bosh silikon për Ford
 • 3 butona çelësat e largët bosh silikon për Ford
 • 3 butona çelësat e largët bosh silikon për Ford
 • 3 butona çelësat e largët bosh silikon për Ford
 • 3 butona çelësat e largët bosh silikon për Ford

3 butona çelësat e largët bosh silikon për Ford

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 500 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Ford 3

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Beautiful Earth Co.Ltd fokusohet në prodhimin e çelësave të largët çelës silikon për çelësin e makinave për 7 vjet. Përvoja e shumë vitesh e bën Ford S ilicon Key Cover të arrijë në listën e levës në të njëjtën industri. Çelësi i 3 butonave të makinave për Ford është shitja më e mirë e kapakut të makinës së largët të silikonit. Ne kemi debossed dhe embossed këto dy zeje aplikuar për rastin mirë të projektimit të makinave kryesore . Ka një kërkesë të madhe në botë për rastin tonë të makinës xhel silicë.

Çdo modë silic shell kyç për makinën kanë ndjekur karakteristikat:

1. Bërë prej 100% silic

2. Kuletë e zakonshme e gome e gomës me shell silikon është e përshtatshme për çelësin e makinës Ford .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.3 Button Remote Blank Key Silicon

Car accessory - çelësi silikoni shell për Ford Focus -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një rast silikoni makinë kyç për Ford në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan auto 3 butona mbajtës kyç makinë kur ju keni atë.

Remote Blank Keys Silicon For Ford

Të gjitha prodhimet tona kanë certifikata SGS dhe FDA.

Remote Keys Silicon For Ford

Siç mund ta shihni nga fotografitë e mësipërme, ne mund të ofrojmë çdo ngjyrë që dëshironi.

Rasti i kuq i makinave . mollë e gjelbër makinë rast kyç . rastin e kuq të makinës . rastin e purpurt të makinës . rasti i zi i makinës . rastin gri të makinës kryesore . rasti kyç i qiellit blu . rasti kryesor i makinës detare blu . rastin e verdhë të makinave

Çdo ngjyrë mund të jetë me porosi
328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Shembull i Debossed 2D Car Key mund të mbajnë provat e dhunshme


6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell kyç për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë
Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Ford Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim