Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Ford Silicone > Çelësi i makinës bosht i bllokuar për Ford 3button
Çelësi i makinës bosht i bllokuar për Ford 3button
Çelësi i makinës bosht i bllokuar për Ford 3button
Çelësi i makinës bosht i bllokuar për Ford 3button
Çelësi i makinës bosht i bllokuar për Ford 3button
Çelësi i makinës bosht i bllokuar për Ford 3button
 • Çelësi i makinës bosht i bllokuar për Ford 3button
 • Çelësi i makinës bosht i bllokuar për Ford 3button
 • Çelësi i makinës bosht i bllokuar për Ford 3button
 • Çelësi i makinës bosht i bllokuar për Ford 3button
 • Çelësi i makinës bosht i bllokuar për Ford 3button

Çelësi i makinës bosht i bllokuar për Ford 3button

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 500 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Ford 4

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Me makinë profesionale dhe punëtor me përvojë, ne Beautiful Earth Co.Ltd mund të prodhojë rastin mirë të makinave kryesore. Rasti ynë kryesor i makinës silikon është gjithashtu në listën e levës në aksesorin e makinës këtë industri. Mbulimi i Ford Silicone Key është një nga shitjet më të mira të rastit tonë universal të çelësit për veturë për shkak të prekjes së butë, të paepur, eko-miqësore. Custom zgjuar mbuluar kyç makinave modës është edhe në kërkesë të madhe që prej cilësisë së tij të lartë në vendet e Europës Perëndimore. Kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë mbrojtje kyçe për Ford .


Çdo modë silic shell kyç për makinën kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i përshtatur i gomës për kyçjen e guaskës së silikonit është i përshtatshëm për Fordin tuaj çelësin e makinës .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.Car Key Shell Blank For Ford

Car accessory - kyç gome shell për Ford Focus -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një rast silikoni makinë kyç për Ford në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan auto 3 butona mbajtës kyç makinë kur ju keni atë.

Ford button Car Key Case

Të gjitha prodhimet tona kanë certifikata SGS dhe FDA.

3 Button Car Key Shell Blank

Siç mund ta shihni nga fotografitë e mësipërme, ne mund të ofrojmë çdo ngjyrë që dëshironi.

Rasti i kuq i makinave . mollë e gjelbër makinë rast kyç . rastin e kuq të makinës . rastin e purpurt të makinës . rasti i zi i makinës . rastin gri të makinës kryesore . rasti kyç i qiellit blu . rasti kryesor i makinës detare blu . rastin e verdhë të makinave

Çdo ngjyrë mund të jetë me porosi
328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Shembull i Debossed 2D Car Key mund të mbajnë provat e dhunshme


6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell kyç për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë
Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Ford Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim