Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Ford Silicone > Ford 3 butona me mbajtës me shumicë të makinës kryesore
Ford 3 butona me mbajtës me shumicë të makinës kryesore
Ford 3 butona me mbajtës me shumicë të makinës kryesore
Ford 3 butona me mbajtës me shumicë të makinës kryesore
Ford 3 butona me mbajtës me shumicë të makinës kryesore
Ford 3 butona me mbajtës me shumicë të makinës kryesore
 • Ford 3 butona me mbajtës me shumicë të makinës kryesore
 • Ford 3 butona me mbajtës me shumicë të makinës kryesore
 • Ford 3 butona me mbajtës me shumicë të makinës kryesore
 • Ford 3 butona me mbajtës me shumicë të makinës kryesore
 • Ford 3 butona me mbajtës me shumicë të makinës kryesore

Ford 3 butona me mbajtës me shumicë të makinës kryesore

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE2706

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Me 7 vjet eksperiencë për të hyrë në çelikun silikoni mbulojnë këtë industri, We Beautiful Earth Co., Ltd është e specializuar në prodhimin e mbulesës kryesore të silikonit Ford për pajisje makine. Mbrojtësi i Klientit të Makinës së Silikoni Për Fordin në internet ka gjithashtu një kërkesë të madhe në të gjithë botën. Çmimi i arsyeshëm dhe cilësia e lartë e mbulimit me silikon të Fordit tërheq shumë njerëz. Kështu Ford S ilicone K ey Cover është një nga shitjet më të nxehta në Amazon dhe Alibaba. Ne jemi zgjidhja juaj më e mirë.

Çdo shell përsosur silic makinë kryesore kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Rasti i zakonshëm i makinës me silikon është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për makinën tuaj të Fordit 3 butona kryesore .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të predhave të makinave të modës si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Car accessory- Ford 3 buttons wholesale car key holder online -is no harm and environmentally friendly.When you hold a Ford silicone key cover in your hand,it feels soft ,smooth and light.You will love auto Ford 3 buttons car key holder when you have it.


Pajisje shtesë për veturë - Ford 3 butona me shumicë të mbajtësit të çelësave të makinave në internet - nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore me mjedisin. Kur mbani një mbulesë kyçe të silikoni Ford në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni butonat auto Ford 3 mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.


Wholesale Key Holder Ford 3 Buttons

Më shumë detaje rreth anës së përparme dhe të pasme va kapak kyç i silikonit

Wholesale Key Holder Ford 3 Buttons

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Ford Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim