Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Ford Silicone > Ford 3 butona silikoni makinë të mbrojtur rastin
Ford 3 butona silikoni makinë të mbrojtur rastin
Ford 3 butona silikoni makinë të mbrojtur rastin
Ford 3 butona silikoni makinë të mbrojtur rastin
Ford 3 butona silikoni makinë të mbrojtur rastin
Ford 3 butona silikoni makinë të mbrojtur rastin
 • Ford 3 butona silikoni makinë të mbrojtur rastin
 • Ford 3 butona silikoni makinë të mbrojtur rastin
 • Ford 3 butona silikoni makinë të mbrojtur rastin
 • Ford 3 butona silikoni makinë të mbrojtur rastin
 • Ford 3 butona silikoni makinë të mbrojtur rastin

Ford 3 butona silikoni makinë të mbrojtur rastin

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE2707

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Beautiful Earth Co.Ltd përqëndrohemi në prodhimin e Ford Silicone Key Cover për shtatë vjet. Eksperienca e punës, duke e bërë çelësin e 3 butonave të çelikut me silikoni, u bë gjithnjë e më i përsosur, për të tërhequr shumë blerës për të blerë mbulesën kryesore të makinës silikoni Ford. Çelësi i makinës së gomës mbulon butonat e Ford 3 është një nga shitjet më të mira të industrisë së njëjtë për shkak të prekjes së saj, pa aromë, eko-miqësore. Pra, ne jemi të sigurt se produkti ynë do t'ju kënaqë.

Çdo Çështje e Qëndrueshme e Makinës për Ford kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i zakonshëm i gomës me kapak të guaskës së silikonit është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin e makinës me 3 butona .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -20 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.

Ford 3 Buttons Silicone Protect Case


Pajisje shtesë për veturë - mbajtëse çelësash magnetike magnetike për Ford -A nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur ju mbani një butona të bukur të projektimit kyç gome mbulon për Ford në dorën tuaj, ajo ndihet e butë, të butë dhe të lehta.Ju do të duan copë auto auto silikoni mbulon 3 butona kur ju keni atë.


Ford Key Protect Case

Më shumë detaje rreth anës së përparme dhe të pasme va kapak kyç i silikonit

Ford protect Car Key Case

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Ford Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim