Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Ford Silicone > Çelësi i makinës silikoni Ford mbulon me 4 butona
Çelësi i makinës silikoni Ford mbulon me 4 butona
Çelësi i makinës silikoni Ford mbulon me 4 butona
Çelësi i makinës silikoni Ford mbulon me 4 butona
Çelësi i makinës silikoni Ford mbulon me 4 butona
Çelësi i makinës silikoni Ford mbulon me 4 butona
 • Çelësi i makinës silikoni Ford mbulon me 4 butona
 • Çelësi i makinës silikoni Ford mbulon me 4 butona
 • Çelësi i makinës silikoni Ford mbulon me 4 butona
 • Çelësi i makinës silikoni Ford mbulon me 4 butona
 • Çelësi i makinës silikoni Ford mbulon me 4 butona

Çelësi i makinës silikoni Ford mbulon me 4 butona

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Ford

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Beautiful Earth Co.Ltd e cila ka fabrikën e tij, gjithashtu me punëtorë me kualifikim të lartë dhe eksperiencë shumëvjeçare fokusohet në prodhimin e mbulesës kryesore të Ford silikonit . Tani kemi modalitet të avancuar, efikas dhe të rreptë të menaxhimit, objekte të shkëlqyera prodhimi dhe forcë teknike të klasit të parë, të cilat na mundësojnë të prodhojmë mbulesë me cilësi të lartë silikoni Ford . Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me kapakun e çelësit magnetik të silikonit për Fordin për shkak të prekjes së saj, pa ndjenjën, eko-miqësore.

Secili kapak i makinës silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Kulmi i përshtatur i gomës për kyçjen e guaskës së silikonit është krejtësisht fityou`re çelësi i makinës suaj .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 240 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Car accessory- Magnetic hollow Key Cover For Ford -is no harm and environmentally friendly.When you hold a Silicon Key protector For Ford in your hand,it feels soft ,smooth and light.You will love Ford silicon key case when you have it.


Pajisje shtesë për veturë - Mbulesa magnetike e uritur për Ford -A nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur ju mbani një mbrojtës Silicon Key Për Ford në dorën tuaj, ai ndihet i butë, i butë dhe i lehtë.Ju do të doni rastin Ford silikon kyç kur ta keni atë.


Ford Silicone Key Cover

Më shumë detaje rreth anës së përparme dhe të pasme va kapak kyç i silikonit

Magnetic Ford 4 Buttons Car Key Cover

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Ford Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products List

shtëpi

Phone

skype

hetim