Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Ford Silicone > Logo Focus 3 butona kyç për çelësin e silikonit
Logo Focus 3 butona kyç për çelësin e silikonit
Logo Focus 3 butona kyç për çelësin e silikonit
Logo Focus 3 butona kyç për çelësin e silikonit
Logo Focus 3 butona kyç për çelësin e silikonit
Logo Focus 3 butona kyç për çelësin e silikonit
 • Logo Focus 3 butona kyç për çelësin e silikonit
 • Logo Focus 3 butona kyç për çelësin e silikonit
 • Logo Focus 3 butona kyç për çelësin e silikonit
 • Logo Focus 3 butona kyç për çelësin e silikonit
 • Logo Focus 3 butona kyç për çelësin e silikonit

Logo Focus 3 butona kyç për çelësin e silikonit

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE2708

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne jemi një prodhues silikoni me çelësin kryesor të makinave që kryesisht prodhojnë Cover Ford Silicone Key . Shumë vite përvojë në `të na bëjnë të di [Cilësia është jeta e ndërmarrjeve". Për shkak të kësaj, ne mund të prodhojë magnetike, të qëndrueshme dhe silic modës mbuluar kyç makinë. All blerësi janë të kënaqur me mbulesë tonë Focus silikonit kyç makinë, për këtë arsye, ne do të bëjmë çmos për t'ju kënaqur.

Secili gotë silikoni me predha të makinës ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Shembulli standard i silikonit të makinës është i përshtatshëm për çelësin e makinës Focus .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të rastit të zëvendësimit të mbajtësit të mençur sipas dëshirës.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -20 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Mbulesa ekskluzive e veturave të silikonit ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Logo Focus 3 Buttons Key Case


Car accessory - çelësi silikoni shell për makinën Focus -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju të mbajë një silikoni 3 butona rasteve kyç për Fokus në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan auto 3 butona kyç makinë mbajtës kur ju keni atë.


Key Case Focus 3 Buttons

Më shumë detaje rreth anës së përparme dhe të pasme va kapak kyç i silikonit

Focus Logo 3 Buttons Key Case

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Ford Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim