Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Ford Silicone > Hot shitje silikoni kyç fob mbuluar ford
Hot shitje silikoni kyç fob mbuluar ford
Hot shitje silikoni kyç fob mbuluar ford
Hot shitje silikoni kyç fob mbuluar ford
Hot shitje silikoni kyç fob mbuluar ford
Hot shitje silikoni kyç fob mbuluar ford
 • Hot shitje silikoni kyç fob mbuluar ford
 • Hot shitje silikoni kyç fob mbuluar ford
 • Hot shitje silikoni kyç fob mbuluar ford
 • Hot shitje silikoni kyç fob mbuluar ford
 • Hot shitje silikoni kyç fob mbuluar ford

Hot shitje silikoni kyç fob mbuluar ford

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Ford0804

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express like DHL UPS FedEX

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Me 8 vjet eksperiencë për të hyrë në çelësin e makinës silikoni mbulojnë këtë industri, fabrika jonë e quajtur Beautiful Earth Co., Ltd, e cila është e specializuar në prodhimin e mbulesës kryesore të Ford silikoni për pajisje makine. kyç fob mbuluar ford gjithashtu ka një kërkesë të madhe në të gjithë botën. Çmimi i arsyeshëm dhe cilësia e lartë e mbulesës kryesore të silikonit të Ford tërheq shumë njerëz. Kështu Ford S ilicone K ey Cover është një nga shitjet më të nxehta në Amazon dhe Alibaba. Ne jemi zgjidhja juaj më e mirë.

Çdo mbulesë silikoni për çelësin e makinës kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silic 100%

2. mbulon silikoni largët është krejtësisht aftë për tuaj Ford makinën 3 butona çelës.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të predhave të makinave të modës si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

key fob cover ford

Mbulueshmëria me çelësin e silikoni Ford nuk ka asnjë dëm dhe miqësor ndaj mjedisit. Kur mbani një mbulesë kyçe të silikoni Ford në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të duan çelësat e makinave të mbuluara kur ju keni atë.

key fob cover

Më shumë detaje rreth anës së përparme dhe të pasme va kapak kyç i silikonit

ford key fob case

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.

09


U

Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Ford Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim