Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa e personalizuar e makinës me silikoni > Këndi i zakonshëm vw kyç i silikonit 3 butona
Këndi i zakonshëm vw kyç i silikonit 3 butona
Këndi i zakonshëm vw kyç i silikonit 3 butona
Këndi i zakonshëm vw kyç i silikonit 3 butona
Këndi i zakonshëm vw kyç i silikonit 3 butona
Këndi i zakonshëm vw kyç i silikonit 3 butona
 • Këndi i zakonshëm vw kyç i silikonit 3 butona
 • Këndi i zakonshëm vw kyç i silikonit 3 butona
 • Këndi i zakonshëm vw kyç i silikonit 3 butona
 • Këndi i zakonshëm vw kyç i silikonit 3 butona
 • Këndi i zakonshëm vw kyç i silikonit 3 butona

Këndi i zakonshëm vw kyç i silikonit 3 butona

  Çmimi i njësisë: USD 0.75 - 1.2 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: VW1001

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 5000pcs per day

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Mbrojtësi kryesor i fob është për mbrojtjen e çelësave të makinës. Mbulimi i Çelësit të Makinave Silikoni është i papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga pluhuri Pra, shumë njerëz si S ilicone Car Key Case , edhe për shkak se ajo është e lirë dhe e mirë duke përdorur në jetën e përditshme. Custom Silicone Car Key Cover për VW është ngjyra maskuar, në qoftë se ju doni ngjyra të tjera të projektimit ne gjithashtu mund të prodhojnë për ju. Nëse blini VW Silicone Key Cover nga fabrika jonë, ju do të pëlqeni cilësinë e tyre shumë. Për shkak se mbajtësi kryesor i fobit me ngjyrë unik i bën ata t'i doni ato më shumë se ngjyrat e tjera të zakonshme të Mbajtësit të Çelësave të Makinerisë Silikoni .

custom vw key cover

Çdo Mbulesë e Makinerisë së Hapur nga Silicone kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Rasti Remote Car Silicone është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për makinën tuaj VW 3 buttons key .

custom vw key case

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të mbuluar me kyç të makinës silikoni nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 2 20 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, ngrohjes, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji, pluhur-pro të.

custom vw key silicone cover

Mbulesa kryesore e silikonit VW nuk është dëm dhe ekologjikisht miqësor. Kur mbani një butona të bukura të projektimit të gomës për VW në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni butonat e auto 3 pluhur - provë mbulesa kryesore e makinës silikoni kur ta keni atë.

VW silicone key cover

ngjyra më të ftohtë për të zgjedhur për të bërë çelësin silikoni mbajtës kyç të përsosur.

key fob holder

silicone car key cover

silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit


Custom Key Cover

Detajet e paketimit

1. 1. çdo çelës silikoni çelësi në qese opp
2. Rasti 1000pcs silikoni makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Mbulesa e personalizuar e makinës me silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim