Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa e personalizuar e makinës me silikoni > Mbulesa kryesore e silikonit të fobit për fiat
Mbulesa kryesore e silikonit të fobit për fiat
Mbulesa kryesore e silikonit të fobit për fiat
Mbulesa kryesore e silikonit të fobit për fiat
Mbulesa kryesore e silikonit të fobit për fiat
 • Mbulesa kryesore e silikonit të fobit për fiat
 • Mbulesa kryesore e silikonit të fobit për fiat
 • Mbulesa kryesore e silikonit të fobit për fiat
 • Mbulesa kryesore e silikonit të fobit për fiat

Mbulesa kryesore e silikonit të fobit për fiat

  Çmimi i njësisë: USD 0.75 - 1.2 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: fiat101102

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 200000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Ne jemi një fabrikë OEM për Custom Silicone Car Key Cover me dizajnuesit tanë dhe departamentin model. Fabrika jonë po prodhon Silicone Car Key Cover sinice 2010 vit. Rasti Key Silicone Makina me klasën 100% të ushqimit, në mënyrë që ata janë të qëndrueshme dhe eko miqësore. urdhëresë S ilicone Cover Kryesore është një nga shitjet më të mira të Mbajtësit tonë Çelës të Makinës Silikoni për shkak të prekjes së butë, pa aromë, eko-miqësore. Mbulimi kryesor fiat 500 nuk është vetëm për logon e personalizuar edhe për çdo ngjyrë panton ose dizajne. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me çelësin e makinës tonë të mbuluar fiat 500.

Fiat 500 Key Shell

Çdo Rast i Makinës së Makinerisë në Silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Silicone Remote Car Cover është krejtësisht i përshtatshëm për Fiat çelës makinën tuaj.

Key Cover Fiat Punto

Ne kemi avantazhin e çmimeve të rripit silikoni mbrojtës makinës kryesore nëse keni sasi. Dhe fotografia pasuese është mbrapa e rastit kyç të makinës

Fiat Punto Key Fob

Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë me porosi të fiat 500 të mbuluar kyç si ju dëshironi.

Fiat silicone key cover

Për Fiat 500 Silione Key Cover , Ne gjithashtu kemi ngjyra të përbashkëta si e zezë, e kuqe, deti blu, qielli blu, rozë, u rrit kuq, të verdhë, portokalli, whitw, gri, jeshile mollë, verdure, purpur dhe kështu me radhë.

Fiat silicone key cover


Mbulimi në distancë nga Silicone ka gamën e Temperaturës: -40 Celsius deri në 210 Celsius.

Mbajtësi kryesor i gomës në veturë ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


U

Detajet e paketimit

1. 1. secili kapak kyç i makinës silikoni fiat në qese opp
2. 1000pcs silikoni qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm


Shërbimi ynë për Slicone Car Cover Key ose Silicone Wheel Cover

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

silicone car key cover

Kategoritë e Produktit : Mbulesa e personalizuar e makinës me silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim