Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa e personalizuar e makinës me silikoni > Mbulesa metalike Silver silikoni për Mercedes Benz
Mbulesa metalike Silver silikoni për Mercedes Benz
Mbulesa metalike Silver silikoni për Mercedes Benz
Mbulesa metalike Silver silikoni për Mercedes Benz
Mbulesa metalike Silver silikoni për Mercedes Benz
Mbulesa metalike Silver silikoni për Mercedes Benz
 • Mbulesa metalike Silver silikoni për Mercedes Benz
 • Mbulesa metalike Silver silikoni për Mercedes Benz
 • Mbulesa metalike Silver silikoni për Mercedes Benz
 • Mbulesa metalike Silver silikoni për Mercedes Benz
 • Mbulesa metalike Silver silikoni për Mercedes Benz

Mbulesa metalike Silver silikoni për Mercedes Benz

  Çmimi i njësisë: USD 0.75 - 1.2 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Benz0901

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 5000pcs per day

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Argjendi metalik Çelësi i makinës Silicone Cover është ngjyra më e re në 2018. Mbulimi i çelësit të makinës me silikoni me ngjyra argjendi metalike e bën mbulimin e çelësit më të ftohtë. Gjithashtu shumë njerëz pëlqen S ilicone Car Key Case , gjithashtu sepse është e lirë dhe e mirë duke përdorur në jetën e përditshme. Custom Silicone Car Key Cover për Benz mund të personalizohet me ngjyra të ndryshme të projektimit. Nëse blini Mercedes Benz Silicone Key Cover nga fabrika jonë, ju do të pëlqeni cilësinë e tyre shumë. Për shkak se mbajtësi kryesor i fobit me ngjyrë unik i bën ata t'i doni ato më shumë se ngjyrat e tjera të zakonshme të Mbajtësit të Çelësave të Makinerisë Silikoni .

Silicone Cover For Mercedes Benz

Çdo Mbulesë e Makinerisë së Hapur nga Silicone kanë karakteristikat e mëposhtme:

E bërë nga 100% silikoni

Rasti Remote Car Silicone është i përshtatshëm për makinën tuaj 3 butona kryesore .

Metallic Silver Car Key Silicone Cover


Kur mbani një butona të bukura të projektimit të gomës mbulon gome në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Prapa pa logon e makinës, kështu që është shumë e sigurt për dërgimin në vendin tuaj.

Silicone Cover For Mercedes

Ngjyra të zakonshme për të zgjedhur për ta bërë mbajtësin e çelësit të silikoni të përsosur.

silicone car key cover

silicone car key cover

silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit


Custom Key Cover

Detajet e paketimit

1. 1. çdo çelës silikoni çelësi në qese opp
2. Rasti 1000pcs silikoni makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm silicone car key case


Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Mbulesa e personalizuar e makinës me silikoni

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim