Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Honda Silicone Cover Kryesore
Shërbimi Online
Qingren Luo

Ms. Qingren Luo

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Honda Silicone Cover Kryesore

Kategoritë e produkteve të Honda Silicone Cover Kryesore , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Honda Silicone Cover Kryesore , furnizuesit Honda Silicone Key Fob Cover / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Honda Silicone Key Case R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Honda Silicone Cover Kryesore furnizuesit

Mbulesa kryesore e makinave Honda silikoni Gama e përdorimitAccord, FIT, CRV, CIVIC, SPIRIOR, ODYSSEY, CITY etj.

Secili model i çelësit silikoni të makinës mbulon silikoni miqësore me mjedisin   si lëndë e parë, përmes rastit kyç të makinës silikoni të vulkanizuar me temperaturë të lartë .

Mbulesa kryesore e makinës silikoni ndjehet e butë dhe ndjehet afër lëkurës. Me elasticitet të mirë, rezistencë ndaj konsumimit, mbrojtje mjedisore, rezistencë në temperaturë të lartë, anti bien, zero etj. Për copat e çelësit të makinave silikoni me shumë ngjyra janë të disponueshme në një larmi ngjyrash për ju që të zgjidhni.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim