Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Honda Silicone Cover Kryesore > Rasti me cilësi të lartë silikoni për çelësin e makinës Honda
Rasti me cilësi të lartë silikoni për çelësin e makinës Honda
Rasti me cilësi të lartë silikoni për çelësin e makinës Honda
Rasti me cilësi të lartë silikoni për çelësin e makinës Honda
Rasti me cilësi të lartë silikoni për çelësin e makinës Honda
 • Rasti me cilësi të lartë silikoni për çelësin e makinës Honda
 • Rasti me cilësi të lartë silikoni për çelësin e makinës Honda
 • Rasti me cilësi të lartë silikoni për çelësin e makinës Honda
 • Rasti me cilësi të lartë silikoni për çelësin e makinës Honda

Rasti me cilësi të lartë silikoni për çelësin e makinës Honda

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-008

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Honda Car Key

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Rasti i Hondës për makinën Silikoni është shitja shumë e nxehtë në të gjithë tregun e vendit. Ndiqni Honda Silicone Key Cover është i përshtatshëm për Honda Accord CR-V CRV Civic Pilot Odisea Remote Key Shell. Kemi embossed buttons me logon e markës Honda , gjithashtu kemi butona printimi pa markën e makinave BMW, por ka një vrimë për të treguar çelësin tuaj të logos së makinës. Rasti i makinës Honda Çeliku i silikonit është shumë i cilësisë së lartë dhe mund të mbrojë çelësin e makinës suaj, përshtatni në mënyrë të përkryer çelësin tuaj të makinës. Cover Colorful Silicone Car Key janë duke pritur për të zgjedhur tuaj.


Jonë mbulon kryesore të makinave silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Çdo çelës i makinave Honda mbulon një material silikoni të butë

2. The mbulesa kryesore e makinave mund të mbrojë çelësat e makinës tuaj për të shmangur konsumimin, mbani çelësat gjithmonë të përsosur.

3. Mbulesa kryesore e makinës silikoni është instalimi dhe pastrimi i lehtë nga uji

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° CHonda car key Silicone caseHonda car key Silicone case Honda kyç makinë mbulon përshtatet me modelet e mëposhtme :

Lloji A: Mbulesa kryesore e makinës është e përshtatshme për Honda 3 butona

Lloji B: Mbulesa kryesore e makinës është e përshtatshme për butonat Honda 2


Fotoja e hollësishme për çelësin e makinës Honda tonë mbulon . Ngjyrat e Mbulon çelësin e makinës Honda , secili prej tyre mbulon mbi 12 ngjyra për ju;


Honda car key Silicone caseHonda car key Silicone caseHonda car key Silicone caseHonda car key Silicone case

Mbulon çelësin e makinës Honda janë të butë dhe ndiheni të mirë për mbrojtjen e makinës suaj. tonë Honda çelësat e makinave janë të qëndrueshme, fleksibël, dhe i papërshkueshëm nga uji dhe kështu me radhë

Renault car key cover

Kthimi i kapakut nuk do të shtrembërohet

Renault car key cover

Tërheqja e kapakut nuk do të thyhet

Renault car key cover

Djegia e kapakut është silikoni 100%

Detajet e paketimit

1. secila Mbulon çelësin e makinës Honda në qese opp
2 1000pcs Honda çelësat e makinave mbulon në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të mbulimit me kyç të makinës silikoni , ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni.

Chevrolet silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Honda Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim