Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Honda Silicone Cover Kryesore > Gome e fundit e projektimit të mbuluar me helikopter Honda
Gome e fundit e projektimit të mbuluar me helikopter Honda
Gome e fundit e projektimit të mbuluar me helikopter Honda
Gome e fundit e projektimit të mbuluar me helikopter Honda
Gome e fundit e projektimit të mbuluar me helikopter Honda
Gome e fundit e projektimit të mbuluar me helikopter Honda
 • Gome e fundit e projektimit të mbuluar me helikopter Honda
 • Gome e fundit e projektimit të mbuluar me helikopter Honda
 • Gome e fundit e projektimit të mbuluar me helikopter Honda
 • Gome e fundit e projektimit të mbuluar me helikopter Honda
 • Gome e fundit e projektimit të mbuluar me helikopter Honda

Gome e fundit e projektimit të mbuluar me helikopter Honda

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE1910

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Ne Shenzhen të bukur Tokë Teknologjia Co.Ltd- silikoni makinë kryesore Furnizuesi Shell - kryesisht prodhojnë shell silikoni largët kyçe për 7 vjet. Honda Silicone Key Cover është një nga shitjet më të mira të makinës kryesore tonë të vendosur për auto për shkak të prekjes së butë, pa aromë, eko-miqësore. Rasti i zakonshëm i papërshkueshëm nga uji është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë dizajn të fundit të makinës me gome.

Çdo shell kyç i silikonit për makinën ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Rregullo kapakun e gomës të gomës me silikon është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës HONDA .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të mbulesës kryesore ashtu siç dëshiron.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.Rubber Honda Key Cover


Car accessory - çelësi silikoni shell për Honda -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një zëvendësim silikoni kyç makinë mbuluar për Honda në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan 2 butona makinë mbajtës të largët kyç kur ju keni atë.Latest Design Car Key Cover

shell të largët silikoni të makinës me armë të zbukuruarHONDA Car Key Cover

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Silikoni shell largët kyç mund të jetë bear nga testi dhunshme

6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Predha kryesore për çelësat e makinave pas djegies merr bardhë

Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Honda Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim