Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Honda Silicone Cover Kryesore > vetura 3 butona për Honda CRIDER
vetura 3 butona për Honda CRIDER
vetura 3 butona për Honda CRIDER
vetura 3 butona për Honda CRIDER
vetura 3 butona për Honda CRIDER
vetura 3 butona për Honda CRIDER
 • vetura 3 butona për Honda CRIDER
 • vetura 3 butona për Honda CRIDER
 • vetura 3 butona për Honda CRIDER
 • vetura 3 butona për Honda CRIDER
 • vetura 3 butona për Honda CRIDER

vetura 3 butona për Honda CRIDER

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: CRIDER 3 buttons

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Ne Shenzhen të bukur Tokë Teknologjia Co.Ltd silikoni makinë të mbuluar kryesore furnizuesi kryesisht prodhojnë Honda S ilicone Key Cover për 7 vjet. HONDA CRIDER mbulesa kryesore është një nga shitjet më të mira të Mbulesës sonë të Silikoni për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Çështja Kryesore e Çelikut të Silikoni është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë Mbulesë Celulare me Silikoni.

Çdo Rast Key Silicone Remote Key kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Key Holder Silicone Car është krejtësisht i aftë për HONDA Crider çelës makinën tuaj.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të mbulesës kryesore ashtu siç dëshiron.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.

Car 3 Buttons Key Shell


kyç silikoni shell për Honda ka asnjë të keqe dhe mjedisin friendly.When ju mbani një zëvendësim silikoni kyç makinë mbuluar për Honda në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan 3 butona mbajtës makinë të largët kyç kur ju keni atë.


3 Buttons Key Shell For CRIDER


shell të largët silikoni të makinës kryesore artizanale të shënuaraCRIDER 3 Buttons Key Shell

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë328b6d9713a37ef0e16155ab8b


Silikoni shell largët kyç mund të jetë bear nga testi dhunshme6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell kyç për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë

Processing

Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.

Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Honda Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim