Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Honda Silicone Cover Kryesore > mbrojtëse mbrojtëse më e mirë e makinës për Honda
mbrojtëse mbrojtëse më e mirë e makinës për Honda
mbrojtëse mbrojtëse më e mirë e makinës për Honda
mbrojtëse mbrojtëse më e mirë e makinës për Honda
mbrojtëse mbrojtëse më e mirë e makinës për Honda
mbrojtëse mbrojtëse më e mirë e makinës për Honda
 • mbrojtëse mbrojtëse më e mirë e makinës për Honda
 • mbrojtëse mbrojtëse më e mirë e makinës për Honda
 • mbrojtëse mbrojtëse më e mirë e makinës për Honda
 • mbrojtëse mbrojtëse më e mirë e makinës për Honda
 • mbrojtëse mbrojtëse më e mirë e makinës për Honda

mbrojtëse mbrojtëse më e mirë e makinës për Honda

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: d

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Ne Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co.Ltd- kryesore të mbuluar prodhues të lartë të prodhuar kyç mbuluar rast silikoni për 7 vjet. Mbuluar Honda Silicone kyç është një nga shitjet më të mira të rastit të mbuluar me çelësin e makinës tonë silikoni për shkak të prekjes së butë të saj, të parëndësishme dhe eko-miqësore. Çelësi i silikonit / mbulesa kryesore për makinën është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë mbrojtje të rëndësishme për makinat.

Çdo mbulim i gjallë i silikonit me telekomandë kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silic 100%

2. Mbulesa Telekomanda është krejtësisht aftë për Honda kyç makinën tuaj.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbuluar kyçja e makinës silikoni ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhur.


New Design Key Cover For Honda


Car accessory - shell zgjuar kyç për Audi -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një gome fob kyç mbulon për Audi në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan 3 butona kyç makinë të mbrojtur rastin kur ju keni ajo.Protective Key Cover For Car


shell të largët silikoni të makinës me armë të zbukuruar

Honda New Design Key Cover

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë

328b6d9713a37ef0e16155ab8b


Silikoni shell largët kyç mund të jetë bear nga testi dhunshme6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell kyç për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë

Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Honda Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim